11. kvě, 2018

ČESKO: Vandalismus prounijních neonacistů!

Skupina zfanatizovaných prounijních nácků, nyní, v době 73. výročí osvobození, poškodila
pomník maršála Koněva, který osvobodil Prahu. Tato banda debilních primitivů zaútočila na pomník vojevůdce, bez kterého by jejich zparchantělí předci skončili v koncentračním táboře, a náš národ by byl zničen...

Tyto stejná individua dnes slouží unijnímu režimu a Berlínu. Je to stejná banda kolaborantů, jako byl Lažnovský, Moravec, Vajtauer a další pronacistické zrůdy. Ve stejnou dobu za statisíce a milióny stavíme lavičky pro jistou osobu, která tuhle zemi rozprodala. Maršál Koněv tuto zemi osvobodil a na jeho sochu se vylívají kbelíky barvy, ten lavičkář tuhle zemi nasměroval do sraček a staví se mu lavičky, židle, sedačky, a kdovíjaké kraviny.

Byli to právě neonacističtí aktivisté, proti kterým musela naše policie zasáhnout, a nikoliv
čeští a ruští vlastenci.

Aby toho nebylo málo, neomarxistické-neonacistické elity nyní útočí proti vlasteneckým
socialistům. Pan Hamáček „6,5%“ útočí na Jaroslava Foldynu, patriotického socialistu, který je jednou z posledních nadějí, dělá proti Jaroslavu Foldynovi výpady, kvůli tomu, že Foldyna nefalšuje historii. Pan „6,5%“ už požadoval od Jaroslava Foldyny omluvu, protože tohoto nového pana předsedu je vlastenectví, slovanství a starosocialismus sprostotou, která do neonacistického a neomarxistického režimu nepatří. Pochopitelně se odmítl omluvit a poukázal na dvojí metr, kdy neonacisté dnešní neolevici nevadí, ale patrioté ano, stejně jako uctění 140 tisíc vojáků, kteří padli při osvobození naší země. Jaroslav Foldyna navíc ve svém video vzkazu velice dobře pojmenoval to, že tihle neonacističtí aktivisté jsou placeni z našich daní, ze státních zdrojů, z toho, co má jít na pomoc a vzdělání našich dětí, na zdravotní péči a na rozvoj naší země.

Pan „6,5%“ by se raději měl zajímat o tu svoji zkrachovalou bandu chudáků, která vede
ČSSD pod hranici volitelnosti, a měl by se přestat srát do vlastenců a patriotických socialistů. ČSSD by měla vytáhnout hlavu z prdele Bruselu, a začít se chovat jako socialistická strana pracujících, matek samoživitelek, hendikepovaných a potřebných, ne jako tenhle paskvil, který řve, co mu Brusel a Berlín poručí.

Jestli se pro toho lavičkáře chystá další lavička, možná by to měl někdo poslat do haj*lu a
peníze raději věnovat na obnovu památníků rudoarmějců a taky samotné sochy maršála Koněva.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 11.5.2018