4. srp, 2021

ČESKO: Jak hnutí STAN krade vlaky občanům

Mysleli jste si, že hejtmanka Jermanová (ANO) představuje dno politiky ve Středočeském kraji a už to nemohlo být horší? 
 
Opak je pravdou. Je ještě hůř.
 
Za mlčení předsedy hnutí STAN Víta Rakušana a hejtmanky Petry Peckové připravuje nový radní pro dopravu Petr Borecký (také STAN) krádež, která překonává všechny předchozí zlodějny v kraji. Není to klasická zlodějna, protože kraj na ní papírově ušetří. Ovšem následky, které to bude mít zvláště pro obyvatele venkova, budou naprosto nedozírné. Už teď i mnozí starostové proti této zlodějně protestují.
 
Středočeský kraj totiž plánuje zcela zlikvidovat nebo výrazně zredukovat vlaky na devíti lokálkách v kraji. Má se tím dosáhnout úspory 52 milionů Kč. V celkovém rozpočtu kraje je však tato částka naprostou kapkou v moři. Proč tedy krajští politici o to usilují tak vehementně?
 
Toto včera napsal Petr Borecký na svém Facebooku:
 
„My ve Středočeském kraji nehodláme být jako tato vláda. Takže potřebné reformy a opatření děláme už teď, byť nás za to nechválíte."
 
A já osobně doufám, že po volbách se vláda vymění a budou vládnout demokratické a rozumnější strany. Mezi ně rozhodně nepočítám ANO, KSČM, ČSSD, Přísahu, SPD a jim podobné.
 
Tak už vidíte, co na vás ty tzv. demokratické strany chystají? Dokážete si představit, že by lidé jako Borecký měli vliv na ministerstvu dopravy? A nejen tam.
 
Potřeby venkova nezajímají žádného z tzv. demokratů, pro ně jsou venkované jen „koblihy“ a občané 2. kategorie. Tzv. demokraté jsou už tak nadržení po moci, že si myslí, že jim projde všechno a že lidé jim nahází hlasy jen kvůli tomu, že nemají rádi Babiše.
 
Omyl, soudruzi! Děláte před volbami stále víc chyb. Koneckonců, podle posledního průzkumu je koalice Pirátů a STAN až třetí. Jen tak dál, aspoň budete moct škodit jen ve středních Čechách a ne po celé republice.
 
Autor: David Eisenmann, Praha, ČR, 4.8.2021
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!