19. bře, 2018

PI-NEWS.SK: Zástupca Most-Híd neprišiel do relácie „O 5 minút 12“...

Most Híd naozaj nemusí ĽS Naše Slovensko rovnako ako ĽS Naše Slovensko nemusí Most Híd. Tieto strany sú takmer vo všetkom úplne protikladné. Vidieť to nielen počas relácie „O 5 minút 12“.

Kým ĽS Naše Slovensko sa v roku 2015 podieľala na pochode Spoločne za Slovensko, proti islamizácii Európy, Most Híd v tom čase žiadal jednofarebnú vládu Róberta Fica príjímať moslimských migrantov.

Vtedajšiu politiku Róberta Fica, ktorý v tom čase súhlasil s presídlením stovky sýrskych kresťanov na Slovensko považovali vo vtedajšom opozičnom  Moste – Híd ako diskriminačnú  (zdroj).

Počas ďalších rokov roky sa vzťahy medzi obomi stranami nezmenili, iba ak  k horšiemu.

Do dnešnej (18. 3. 2018) relácie „O 5 minút 12“ neprišli ani zástupcovia Smeru SD a SNS. Tí sa aspoň detinsky nevyhovárali na prítomnosť zástupcu ĽS Naše Slovensko.

Most Híd použil vo svojom vyhlásení otrepané frázy, ktoré dnes už málokoho oslovia.

„ĽSNS popiera základné demokratické princípy, jej členovia volajú po  nenávisti, rasovej neznášanlivosti a diskriminácii“

„Zabrániť extrémizmu, jeho prejavom a narastaniu je úlohou a zodpovednosťou nás všetkých – obzvlášť v týchto časoch“

Toto už pôsobí ako keby sa v Moste Híd s koňom zrazili. Vydať takéto vyhlásenie po tej všetkej špine, čo navzájom na seba vyliali „neextrémistické“  strany, všetky tie rozkrádania, daňové podvody, styky s mafiou, koľko obyvateľov Slovenska vidí boj proti „extrémizmu“ ako svoju prioritu ? Kto z bežných ľudí vníma seba a politikov Mostu Híd ako množinu s názvom „my“?

A nakoniec, účasť v relácii predsa nie je o rozhovore s Marianom Kotlebom ale o komunikácii Mostu Híd s verejnosťou.  A tej má Most Híd čo vysvetľovať.

link na záznam relácie O 5 minút 12

Autor: Miro Juriš, Bratislava, Slovensko, 19.3.2018

Zdroj:

https://slobodnyvyber.sk/most-hid-neprisiel/