22. dub, 2018

SLOVENSKO: Dvojitý meter mainstreamu pri hodnotení migrantov

Jalal Suleiman je rodák zo Sýrie. Na Slovensko prišiel študovať a nakoniec sa tu usadil. Získal štátne občianstvo, odkrútil si v tom čase povinnú vojenskú službu a odvtedy život zviazal natrvalo so Slovenskom...

Suleiman je slovenským občanom. Nielen to, je príkladom dokonale integrovaného migranta. Vysokú školu s obhájeným doktorátom ani v našej krajine nemá veľa ľudí.  Jeho prínos spoločnosti je určite pozitívny, ako sa hovorí, odovzdáva viac ako dostane. V podstate je dokonalým prototypom, ktorého by mali príslušníci vítacej kultúry „nosiť na pleciach a ukazovať po výstavách...

Napriek tomu je nenávideným. Dôvodom je nielen fakt jeho politickej orientácie. Komunistická strana je pre mnohých ľudí stále symbolom totality.  Hlavnou príčinou je však niečo iné.

Jalal Suleiman dokonale pozná úskalia migrácie, vie, že vo veľkom počte je to nerealizovateľný sociálno-inžiniersky projekt. Vyjadril sa:  „Za minulý rok bol počet imigrantov, ktorí dorazili do Európy, 626-tisíc. Podľa toho by išlo, ak dobre rátam, o kvótu až 10 500 utečencov pre Slovensko. Kvóty treba odmietnuť.“ A v súvislosti s podporou Ruska zas priznáva ruský podiel na záchrane Sýrie pred teroristickým prevratom a myslí si, že sme svedkami jedinej vojny, kde Sýria je jedným z frontov. Ako podporovateľ Sýrie nemôže inak, musí podporiť Rusko aj v jeho súboji so Západom.l

Nabúrať posvätnú kravu multikulturalistov? Odmietnuť kvóty, ktoré nám tak veľkodušne podarovala svätá Angela? To snáď nie!

Podporiť démonické Rusko, ktoré už ako z histórie vieme neustále niekoho likviduje, je ďalším zločinom z pohľadu fanatického eurohujera.

Raz Rusi mordovali nevinných Poliakov – celé dva roky priamo v Moskve, neskôr nevinných Francúzov, ktorých mlátili od Moskvy až ku Seine, potom za čias Sovietskeho zväzu nevinných Nemcov, na ktorých ako už tradične vykonávali genocídu obludných rozmerov od Moskvy až do Berlína. [irónia – pre slabšie chápajúcich]

Jalal Suleiman je potom zradca euroatlantických záujmov, keď hovorí:  „Dnes je záujem Rusov naďalej politicky podporovať Sýrčanov. Lebo dnes sa front tiahne od Jemenu cez Sýriu až po Krym a za Damaskom a Krymom už nie je nič iba Moskva, a to Rusi dobre vedia. Preto, pokiaľ ide o Ukrajinu a Krym, mám pre Rusko pochopenie.

Niet sa čo diviť, že si pred ním každý slušný slniečkár odpľuje. Čo je však paradox, aj jeho migrantský pôvod sa stáva terčom. Len preto, že ho nemajú radi. Pri iných migrantoch, ktorý sú „naši,“ však ich pozadie nevadí

Hospodárskych novinách sme sa potom mohli dočítať.

Na túto tému samotný Suleiman zareagoval na svojej stránke sociálnej siete

Redaktorom mainstreamu sa nepáči, že imigrant Suleiman burcuje ľudí proti prevratu a za ochranu štátnych pilierov a ústavnosti v SR!

Nepýtajte sa ma vážení priatelia na môj pocit, keď redaktori hospodárskych novín, či iných slniečkárskych novín, s veľkou dávkou hnevu a rozhorčenia poukazujú na pro-ruského „imigranta“ Jalala Suleiman rodeného vo Wreide, ktorý organizuje pred prezidentským palácom protest pod heslom „My sme tu doma“. ( blogeri denník N mna dokonca nazývajú pro rusky trulo 🙂 ).

Nuž nalejme si čistého vina, mainstreamu toto konanie vadí a drzo poukazuje na to,že Suleiman je imigrant. „Slušne “ mu dajú vedieť, že „nie si tu doma ty imigrant! “ Prečo toto posolstvo neadresujú aj pro americkému Mesažnikovi ( dokonca na rozdiel od neho som si aj tu na Slovensku odkrútil povinnú vojenskú službu, čo sa nedá povedať o niektorých, ktorí zaujali posty ministrov obrany SR!)

Novinár kanadského pôvodu Nicholson bol prítomný pri všetkých záhadných udalostiach ktoré ovplyvnili slovenský národ za posledných dvadsať rokov. Média hlavného prúdu ho priam zbožňovali a otvorili mu dlhý koridor! Azda on nebol imigrant?

A prečo sú za to, aby Slovensko prijalo emigrantov, ktoré nám nanútila EÚ? Také konanie sa nazýva pokrytecké, keď na jednej strane, toho kto chce brániť republiku osočujú, urážajú a nazývajú migrantom a na druhej strane chvália toho, ktorý nám tu posiela a umiestňuje ľudí- skutočných migrantov, ktorí túto republiku budú len vyciciavať.

Je zaujímavý fakt, že nemám problém sa prezentovať v alternatívnych médiách o ktorých sa traduje, že sú konšpiratívne, pro nacionalistické a zároveň je takmer nemožné sa i čo len par minút prezentovať v médiách hlavného prúdu!

Nuž vážení priatelia, dovoľte mi im odkázať a myslím si že aj vo vašom mene, nech si trhnú nohou!

My, ktorí odmietame sorosove nadácie a považujeme ich za rakovinou v politike, sme tu doma! My, čo odmietame prevrat pod falošným heslom slušnosti, sme tu doma. My, ktorí tu chceme sociálne spravodlivú spoločnosť, sme tu doma! My, ktorí sme exekuovaní, vykorisťovaní, hnaní na okraj politického života, sme tu doma! My, ktorí odmietame NATO a velebíme mier, sme tu doma! Nech žije takéto Slovensko!

Treba povedať, že v jeho slovách je oveľa viac pravdy, ako v slovách redaktora tzv. mainstreamu. V skutočnosti je práve imigrant na ktorého hádžu špinu, človekom, ktorý nám ukazuje úctu k zákonom a starostlivosť o slovenské záujmy a záujmy väčšiny Slovákov. Z tohto pohľadu si rozhodne zasluhuje úctu.

Od mainstreamu, ktorý by sa mal teoreticky zaoberať témami v prospech slovenského národ sa chvály nedočká. Asi netreba zdôrazňovať prečo. V skutočnosti je Suleiman viac Slovákom, ako redaktor, ktorý sa vyžíva v tom aby ho pohanil. Práca redaktora je iná – a záujem slovenského národa to nie je…

Autor: Slobodný Výber, Slovensko, 22.4.2018

Zdroj:

https://slobodnyvyber.sk/dvojity-meter-mainstreamu-pri-hodnoteni-migrantov/