6. bře, 2018

PI-NEWS.NET: Je dokonáno. GroKo, GroKo nade vše!

Oslavování a vzdychání jde řadami soudruhů od černých po rudé. Ostatní se radují potichu – od Zelených po rudé a žluté. Jen skrz zemi postupuje mrazivé chvění…

Ano, SPD-členové řekli opravdu ANO: GroKO! Jen 30% řeklo NE. Pár jich raději mlčelo. A vládní vysílač Phoenix nechal opět soudruhy zpívat: Kráčíme bok po boku… Dokonce Obchodník s deštěm - Martin, který stranu SPD svými kecy dostal na třetí pozici, už zapomněl, co v dlouhém předvolebním boji a minutu po historické volební katastrofě vyřvával: nikdy více GroKo! A jeho otřesení soudruzi řvali nadšením.

Dávno tomu, pět měsíců. Poté už šlo pouze o Velkou Žranici.
A máme tu zase pondělí a nějaké včerejší kejhání nikoho ze soudruhů nezajímá. Človíček Maas může býti konečně Facebookovým Goebbelsem. Finsterling může konečně učinit šťastným svého Antifa-synáčka a konečně budou zapomenuty miliardy, které zmizely z HSH-Nordbank za jeho působení v dozorčí komisi. Německo? Německý stát? Jaké to kecy! A oni vědí přesně, co dělají: Nejdříve změnit státní hymnu, Pán Bůh nezajímá nikoho. Kromě toho nenosí žádnou sukýnku, pokud se ví…. Zatím ne! 

A opět memorovala koncesionářská televizní stanice Phoenix: Odpovědnost pro zemi, pro lidi, pro budoucnost.

Ano, soc-dem řekla opravdu ANO, 66%. Scholz, manažer z hanzovního města, vyhlašoval do chladného nedělního rána: to nám dává sílu pro práci, jež před námi leží…Televizní reportér pozval k mikrofonu ještě Kevina (Kühnert, předseda Jusos – mladé křídlo SPD, jež bylo proti GroKo): „Jen 30% NE, jsem zklamán, ale budeme soudruhům koukat na prsty...ne, nebyla mi za to nabídnuta žádná pozice, žádném teplé místečko….my se nenecháme přece koupit…SPD obnovit?...jak?...

Pane, smiluj se, Kriste, vyslyš nás!

Ani slovíčko o Kandel, ani muk o muslimech Merkelové, o EU milionáři Schulzovi…

Nikdo neřekne jediné slovíčko o skutečném důvodu volební katastrofy CDU/CSU a SPD. Lumíky v jejich přívalu nezastaví ani Zelení, natož rudí Leví. Ti už vůbec ne! A přitom by stačilo jediné slovo: migranti! Neboť od toho se odvíjí vše: opět Německo především….muslimové go home!...Německo first: NAŠE důchody … NAŠE ženy … NAŠE děti …MY toho máme dost, jak je s našinci v jejich zemi zacházeno … Drž hubu, makej a plať! Ta velká žranice nejdříve pro vládnoucí, pak pro „hosty“, kteří už stejně až po iPhone všechno mají. Nejde jen o „Tafel“ v Esseneu. Jdi sbírat flašky, ty blbej německej brambore, proč ještě vlastně žiješ?
A tak páchají stále Merkelová a její rudo-zeleno-žlutí islamisti, co Morgentau nezvládl:

Z Německa udělat zelený úhor! My to zvládnem!

Autor: PETER BARTELS, Německo, překlad Zajíc, TGM, Praha, ČR, 6.3.2018

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2018/03/denn-sie-wissen-genau-was-sie-tun/