16. dub, 2018

PI-NEWS.NET: „Islámská“ republika Německo

Díky polarizaci, způsobené neustále dominantněji se projevujícím islámem, je naše společnost neustále více likvidována. Tím vyplouvají na povrch nevyřešené otázky týkající se demografie Německa... 
 
Jestliže to byly na počátku jen mnohavrstvá a diferencovaná pozorování – a existovala jakás takás naděje o budoucí „integraci“ našich nových příchozivších, můžeme mezitím veškeré teze redukovat, a to na pojmy: „MY NEBO ONI“.
 
U přísně věřících neexistuje jakékoli se podílení ve smyslu, jež zastávají naivní „vylepšovači světa“. Stoupenci Mohammedovi chtějí pouze ovládat. Ne spolupracovat.
 
Chladnokrevní a cyničtí němečtí „politici moci“
Už všichni s jistotou víme, že politici všech systémových stran všemi svými možnostmi zcela podporují již - ne dále popíratelnou - islamizaci země. 
 
Díky nejnovějšímu vývoji – především v segmentu vývoje násilí a kriminality – je zřejmé, že tito naši nešťastní politici, a to až po nejužší kruhy strany Merkelové, zcela podcenili náboženskou dynamiku, jejíž následky teď musí akceptovat. Díky této situaci je přestalo zajímat blaho vlastních občanů, o to více je zajímá uspokojování požadavků občanů „nových“. 
 
Díky neřiditelnému temperamentu muslimů bere za své i vnitřní bezpečnost naší republiky. Momentálně jsme těmto „pravým věřícím“ plně vydáni napospas. Veškeré poznatky „expertů pro migraci“ směřují špatným směrem. Naši vlezprdelkoví „odborníci“ chtějí totiž radikální islám pouze regulovat...
 
Jejich „řešením“ násilnických problémů pomocí přistěhování rodinných příslušníků je absolutní nesmysl. Věc, která nedopadne dobře a vyžádá si dokonce i lidské životy. Řeč je převážně o ženách a dívkách. 
 
Stát, jenž si sám neumí pomoci, útočí na vlastní občany
Žádný stát tohoto světa nepotřebuje ve skutečnosti do vlády nasazené levicové extrémisty s maturitou nebo i bez ní. Tito pseudo-akademici potřebují celý svůj život tok financí od stále se zmenšující střední vrstvy. Sami o sobě nejsou schopni existovat. To je sjednocuje s tou speciální klientelou, která momentálně zemi přímo přehlcuje a za jejichž patrony se levicoví extrémisté považují. 
 
Berlínská vláda plně ukazuje, co hrozí i zbytku republiky: příliš úkolů a málo kompetence. Bez svědomí, stranou vyhoupnutí do vládnoucích pozic, částečně neschopní, až je to jednomu i líto. Jediné, čeho jsou schopni je zkrášlovat svou pozici a šířit propagandu. A právě tato politika nahrává ortodoxnímu islámu.
 
Islám využívá nedostatků
Agresivní a mazaní pro-koránští funkcionáři vyrážejí ze situace zvláštní opatření a privilegia jako na běžícím páse. Ještě před pár lety nemyslitelná zvýhodnění jako mega-mešity, celá islámská centra, místnosti k modlení ve školách a na universitách, jakož i kompletní aréna s halal zbožím v nejlepší čtvrti města, se stávají realitou.
 
Pod záštitou „ztracené generace“
Závěrem se objevuje důležitá otázka. Kolik lidí německého původu obzvláště voliči soc-dem, zelených a levých by bylo na základě své ideologické výchovy ochotno - podřídit se daným změněným podmínkám. Myšleno je absolutní akceptant muslimských autorit v politice, vzdělávání, médiích. Řečeno jasně: podřízení ne paritní společnost. Zkrátka - muslimský život se všemi svými důsledky: šátky, plnovousy, kaftany, násilí, nejistota a především – stres. A to vše coby důsledek chaosu, segregace a teroru vůči „nevěřícím“. Toto vše už je ve Francii, Anglii a Švédsku dlouho praktikováno.  
 
Strašlivý kartel ze systémových politických stran, jež zastupují v podstatě naprosto stejnou politickou formu, a nacházejí se všechny v zajetí chladnokrevné matróny jménem Merkelová, která si tajně a potichu přisvojila tolik moci, že svou politikou zatahuje do nebezpečí celé státy, táhne zemi do úplně jiného Německa. Je to tzv. „logistika vykořisťování“. Mezitím ale muslimští despotové plánují strategii převzetí a po celé Evropě jsou zakleknuty ve startovních blocích začít svou válku. 
 
Shrnutí? Demokratickými metodami bude stále obtížnější se tomuto vývoji postavit. Odpor se stal tak důležitým jako nikdy.
 
Autor: CANTALOOP, Německo, překlad Zajíc, TGM, Praha, ČR, 16.4.2018
 
Zdroj: