22. říj, 2018

PI-NEWS.NET: Rozsah nelegální migrace do Německa je podceňován

Vládní politici a jejich ochotní pomocníci ve sdělovacích prostředcích nejsou stále unaveni tím, že zdůrazňují, že krize uprchlíků je u konce a nyní mají situaci pod kontrolou. "Je jich jen málo," je jejich standardní věta...
 
Jako podklad pro toto prohlášení slouží čísla z roku 2015. Dnes už to tak prý není. Vzhledem k dopadu přílivu v letech 2015 a 2016 je každý další uprchlík břemeno pro naši zem a její stabilitu.
 
Rozsah nelegální migrace do Německa je podceňován
 
Jak uvádí zpráva WELT, nedávná interní zpráva Evropské komise odhalila, že rozsah nedovolené migrace do Německa je podceňován.
 
"Německo neustále prochází vysokou mírou přístupu nelegálních migrantů a poprvé u nás podává žádost o azyl 460 osob denně," uvedla zpráva. Hlavním problémem je rozsah migrace v rámci Evropské unie. Při srovnání údajů do jednoho týdne v Německu bylo nalezeno 1098 případů žadatelů o azyl, kteří již požádali o azyl v jiném členském státě. Kromě toho bylo ve Francii a Německu identifikováno mnoho žadatelů o azyl, kteří poté, co prošli vnější hranicí, se dostali do své "žádané země", a tam poprvé požádali o azyl.
 
Je tedy jasné, že: "Někteří jdou rovnou do Německa, jiní nejprve žádají o azyl v EU, ale poté jsou puštěni a registrováni v Německu znovu, často pod jinou identitou, jako žadatelé o azyl, protože zde jsou sociální dávky nejvyšší. Tímto způsobem Německo každoročně pohlcuje cizince, kteří jsou z cizí kultury (většinou islámské) a často bez vzdělání. Situace na trhu s bydlením se díky tomu i nadále zhoršuje."
 
Matematický model předpovídá katastrofu pro Německo
 
Chaotická tsunami uprchlíků z roku 2015 se nyní změnila na dopravní organizovaný zástup, který zaručuje jejich stálý a stálý příliv. Naši politici chápou tento stav jako "uspořádané vztahy". Skutečnost, že tyto podmínky likvidují Evropu, byla jednoznačně ilustrována několika matematickými modely na univerzitách v různých evropských zemích. Téměř všechny tyto modely zmizely tzv. "pod kobercem" z politických důvodů. Jeden je k dispozici. PI News brzy oznámí šokující výsledky výpočtu. Také ukážeme model, a uvidíme jestli se ho někdo s odpovídajícími znalostmi pokusil vyvrátit.
 
Autor: EUGEN PRINCE, Německo, TGM, Praha, ČR, 22.10.2018
 
Zdroj: