17. pro, 2018

NĚMECKO: Velké davy na informační stánku "Free Media"

Hned vedle našeho informačního stánku Svobodných médií bylo místo incidentů ze Silvestra 2015. Incidenty, které se nestaly. Které nebyly v médiích uvedeny. Teprve tehdy, když byla pravda nezávislých sdělovacích prostředků ukazována kousek po kousku, se zděšení Němci dozvěděli o útoku na stovky dívek a žen...
 

Kauza Silvestra 2015 v Kolíně nad Rýnem, kdy německé dívky a ženy byly lovnou zvěří pro ilegální migranty řečené Nafris, byla v Německu zrodem mnoha volných svobodných médií. Již před lety se osamělí nezávislí novináři snažili realizovat ideál nezávislého žurnalismu a vyvážit státní rozhlasové a televizní stanice řízené vládou.

S informačním stánkem jsme zahájili v sobotu u Kolínského dómu v Kolíně nad Rýnem kampaň za bezplatná svobodná média. Chtěli bychom nyní a v následujících měsících oznámit své široké spektrum. Za tímto účelem uvádíme vybrané články na našich stáncích.

Na našem stánku byly texty z webů - společnosti PI-NEWS, představili jsme internetové blogy PI-NEWS, Philosophia Perennis, Occident Media a JouWatch.

Krátce poté, co jsme rozbalili informační stánek a náš informační materiál, se k nám přistoupily první zainteresované strany. Někteří se k nám hlásili, že se obávají, že by jejich zaměstnavatel zjistil jejich zájem. Jiní nás podporovali samozvanými plakáty a vlajkami. Mnozí nás chválili za naši odvahu a litovali, že se k nám nemohli připojit.

Spontánně vytvořené kolem našeho stánku diskusní skupiny, ve kterém bylo hlavní téma migrační pakt OSN, svoboda projevu a cenzury, Státní ochrany a debaty o AfD. Byly uskutečněny rozhovory a probrány protichůdné pozice a rozdány kontakty.

Všimli jsme si, že příležitost uspořádat otevřené diskuse byla pro mnoho lidí úleva. Další informativní stánek otevřeme po novém roce  a oznámíme to včas na sociálních médiích.

Autor: PI-NEWS.NET, Kolín nad Rýnem, Německo, TGM, Praha, ČR, 17.12.2018
 
Zdroj:
 
 

http://www.pi-news.net/2018/12/grosser-andrang-bei-infostand-freie-medien-auf-koelner-domplatte/