19. úno, 2019

NĚMECKO: Člen Antifa veřejnoprávním redaktorem ARD

Infiltrace médií veřejnoprávních médií v Německu levicovými extrémisty je mnohem intenzivnější než dříve. Redaktor Sebastian Friedrich, který pracuje pro ARD má zřejmě má dlouhodobé spojení na německou extrémistickou organizaci Antifa...
 
Opět skandál v německých veřejnoprávních médiích, po kameramanovi s tričkem propagujícím Antifu na stanici ZDF a zvukaři s tričkem FCK AfD, je dalším skandálem redaktor Sebastian Friedrich, který pracuje pro ARD a je napojen přímo na neolevicově extrémistickou Antifu.
 
Podle Wikipedie Friedrich pracoval pro známá levicová média jako "Neues Deutschland", "Junge Welt" a "Freitag". Do poloviny roku 2017 pracoval na Duisburgském institutu pro jazyk a sociální výzkum (DISS). Mezi jeho výzkumné - studijní zájmy patří "Nové práva", "Rasismus", "Sociální nerovnost" a "Analýza tříd". Je to skoro jako kdyby obživl Karel Marx.
 
Pro ARD, ale takové zapletení se s extrémní levicí, zjevně není problém, ale spíše doporučení. Na začátku pracoval ARD od srpna 2017 (GEZ - veřejnoprávní média) jako praktikant. Je to skandál, že státní rozhlas, financovaný z poplatků občanů, zaměstnává člověka politické propagandy, jejihož cílem je bojovat proti demokratické straně, jako je AfD. O té vydal i knihu, samozřejmě pomlouvačnou.
 
Levicový extremisté, ne-li neokomunisté, jako redaktoři v ARD. První šéfredaktor společnosti "ARD-aktuell" Kai Gniffke obhajoval zaměstnání Sebastiana Friedricha.
Taková je dnes realita veřejnoprávních médií v Německu.