25. bře, 2019

NĚMECKO: Berlin-Alexanderplatz: "Masová migrace nožů"

Berlin-Alexanderplatz je "klíčové slovo" pro smrtelné útoky nožů, zabíjení a selhání masové migrace v podání kancléřky Merkel. V pondělí večer zde byl muž brutálně bodnut přímo na chodníku Karl-Marx-Allee poblíž Alexanderplatz. Byl ještě schopný vytočit tísňové volání a ohlásit útok, než se zhroutil a následně zemřel na těžká poranění nožem...

"Zjevně jen tak"

26-letý muž šel v pondělí večer krátce po 22. hodině na Karl-Marx-Allee ve směru na Alexanderplatz. Tam se s ním potkal neznámý muž a zničehož nic jej napadnul nožem, zraněný mladý muž ještě stihl říct policistovi: "bylo to z ničeho, nic bez varování, byl to cizinec!" Pachatel mezitím zmizel a je doposud na svobodě.

"Karl-Marx-Alle je bulváren nožů"

Karl-Marx-Allee je bulvárem z dob NDR a spojuje centrální náměstí Alexanderplatz s Berlínem-Friedrichshainem, obě oblasti Berlína jsou také často navštěvovány turisty. Kromě nic netušících turistů v oblasti Shithole, vede tuto část berlína zeleno-rudá radnice a je tak velmi populární pro drogové dealery, ilegální migranty a mládež, která za ně bojuje. Když si dáte Karl-Marx-Alle do google.de společně se slovem messer (nůž), zjistíte, že je zde napadení nožem denní normou.

"Etnické konflikty" na Alex, bývalý "obývací pokoj Berlína"

V říjnu 2012 byl odvážný Jonny K. poražen na Alexanderplatz v Berlíně , chtěl pomoci ostatním napadeným násilníky z řad "nových občanů Berlína." Dvacetiletý mladík se od té doby stal symbolem eskalujícího násilí, na jednom z nejnebezpečnějších míst současného Berlína. Byl napaden 6 mladíky tureckého původu. Tresty nebyli velké a tak byli krátce na to propuštěni, aby chvíli na to byli opět uvězněni za kriminální činnost. Ještě o šest let později se v dramatické situaci v centru Berlína nic nezměnilo, tisková zpráva z „tag24“ se zobrazuje v běžný den:

1) 14 letý mladík smrtelně zranil 16 letého a dalšího, který ho bránil.

2) V posledních dnech došlo k několika útokům nožem. Šlo většinou o skupinky mladých lidí na stanici S-Bahn Alexanderplatz.

3) U stanice metra U-Bahn Alexanderplatz, došlo k potyčce opět mezi mladými lidmi, 4 zranění nožem. Jeden smrtelně. Šlo o přistěhovalce.

"Série útoků nožů ukazuje, že mezi pachateli je stále více mladých lidí."

Berlin-Alexanderplatz: masová migrace je migrace nožů.

Autor: Pi-News.net, Berlin, Německo, TGM, Praha, ČR, 25.3.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/03/berlin-alexanderplatz-messermord-aus-dem-nichts/