13. kvě, 2019

NĚMECKO: 1. konference Svobodných médií v Berlíně způsobila velký rozruch

Představitelé svobodných médií Německa, Rakouska, Švýcarska a Česko/Slovenska, se sešli v sobotu 11.5.2019 na konferenci pořádanou AfD a poslancem Bundestagu Petrem Bystroněm... 

Rendezvous pravicových bloggerů, islámofóbních nenávistníků a dalších monster v srdci německé demokracie, takto hlásila mainstream média v Německu, co se v Bundestagu chystá za konferenci.

Její hlavní část byly projevy a následná beseda s účastníky z různých nezávislých médií a blogerů. Podpořena byla také četnou činností, která pokračovala v četných diskusích na chodbách Marie-Elisabeth-Lüders-Haus v Bundestagu po celý den.

Vrcholem konference byly nepochybně projevy členů Spolkového sněmu Martina Rennera a Petra Bystroně, jakož i mimořádně erudovaná přednáška známého mediálního právníka z Kolína nad Rýnem Prof. Ralfa Höckera o "novinářské etice" a "Fakenews".

Zajímavá byla také diskuse s Davidem Bergerem (www.philosophia-perennis.com) a Michaelem Stürzenbergerem (www.pi-news.net), kteří hovořili o „sjednocení svobodných sdělovacích prostředků“ a chtějí podpořit vytváření sítí těchto médií, které vznikly především na internetu, kvůli neomarxistické uniformitě starých médií.

Hlavní řečníci:

Milo Yiannopoulos - nezávislý novinář Alt-Right ! (pravicový homosexuál, kterého sluníčka nenávidí), nedávno mu facebook zrušil stránku (Bundestag nakonec jeho vystoupení zakázal, tak měl projev ve vedlejší restauraci) https://www.dangerous.com

Michael Schützenberger - Německý novinář, odsouzený za to, že srovnal ty, jejichž jméno nesmíme vyslovit s nacisty (šéf německého webu: www.pi-news.net)

Petr Bystroň - česko/německý poslanec Bundestagu za AfD, a šéf zahraničního výboru pro komunikaci. www.petrbystron.dewww.petrbystron.cz

Z konference, které jsme se zúčastnili, vám přineseme videoreportáž. A také videorozhovor Petra Hampla s Milo Yiannopoulosem. 

Autor: PI-NEWS.NET, Berlín, Německo, TGM, Praha, ČR, 13.5.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/05/berliner-afd-konferenz-zu-freien-medien-schlaegt-hohe-wellen/

https://www.dangerous.com/50625/full-text-milo-speech-to-afd-mps-and-journalists-in-berlin/