23. lis, 2019

NĚMECKO: 15 let PI-NEWS.net !

Před 15 lety v listopadu, společnost PI-NEWS.net, na webu poprvé informovala o pravdě, která byla v zavedených médiích utajena...
 
Poprvé byly události v Německu a ve světě komentovány kritickým, nezávislým způsobem, což v mainstream médiích již tehdy nebylo možné a dnes ještě méně.

2004, to bylo dlouho před založením AfD nebo Pegida - to bylo dokonce rok před tím, než se ujala úřadu německá osudová postava Angela Merkelová. Od roku 2005 společnost PI-NEWS neúnavně doprovází éru Merkelové, která se snad jednou, a snad brzy, zastydí za budoucí historiografii Německa.

Obrovský počet článků publikovaných od roku 2004 PI-NEWS, spolu s mnohem větším počtem příslušných reakcí čtenářů, nejen dokumentuje 15 let vývoje a stavu islámsko-kritické, pravicově-demokratické, vlastenecké opozice v Německu. Tyto texty také odrážejí politické, sociální, kulturní a duchovní trendy posledních 15 let.

To se často děje v PI-NEWS tvrději a hruběji než na jiných opozičních fórech. Ne každému se to líbí, ne každý jednotlivý text za posledních 15 let byl nepřekonatelný. A znovu a znovu existují útočné, i agresivní a výhružné reakce čtenářů.

Právě proto jsou PI-NEWS notoricky známé, ale také slavné. Protože PI NEWS - to je názorová demokracie bez cenzury, bez biče tzv. „Politické korektnosti“. Toto učinilo toto fórum, jehož zkratka „PI“, zcela záměrně provokativní pro „politicky nesprávné (inkorekt)“.

Nová buržoazie.cz, je spojencem webu PI-NEWS.net.

Autor: TGM, PI-NEWS.NET, Praha, ČR, 21.11.2019

Zdroj:

http://www.pi-news.net/2019/11/pi-news-hat-heute-geburtstag/