5. dub, 2018

IZRAEL NEWS: Izrael kontra Evropa, bezpečí kontra marasmus

Jak jste mohli v poslední době slyšet, řešil se několikrát případ vysídlení ilegálních imigrantů z Izraele do zahraničí. Konkrétně mělo jít o tisíce Eritrejců, kteří měli být posláni do Afriky, pravděpodobně do Ugandy a dostat peníze za to, že odejdou a přestanou přidělávat problémy Izraelcům. Proti tomu se zdvihl odpor izraelských sluníčkářů, tamější páté kolony, protože vlivu těchto sluníčkářů nebyl ušetřen ani Stát Izrael...

Když už mělo k deportacím dojít, projevily se v Izraeli, tak jako všude ve světě, sluníčkářské
soudy a zabránily deportacím, dokud nerozhodnou jinak. Soudy tak opět dokázaly, že jim nezáleží na vlastních občanech a vlastních státech, ale že se podřizují mezinárodní sorosovské a liberální lobby.

Následně se ozvala skupina západních států. Šestnáct tisíc migrantů mělo být odesláno do
Itálie, Německa a Kanady. V případě Německa a Itálie je to vrchol cynismu a drzosti, když vlády těchto států prosazují kvóty, protože nezvládají migranty, a pak ještě přibírají další. Ministerstva těchto zemí se později distancovala, že o ničem takovém neví, ale upřímně vzato, daleko spíš budu věřit izraelskému premiérovi, než italským a germánským politikům. A v případě Kanady to není překvapení. Neomarxistický diktátor Trudeau vždycky upřednostňoval zájmy všech ostatních před zájmy svého národa a státu.

Nakonec i tento plán byl pozastaven a to samotným Benjaminem Netanjahu, který se rozhodl
upravit podmínky a vyjednávat s odpůrci. Uvidíme, jak to dopadne, nicméně na přístupu izraelské vlády a západních elit je vidět, kdo obhajuje zájmy svého národa a státu, a kdo obhajuje zájmy ostatních skupin a na své lidi z vysoka se*e.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 5.4.2018