18. úno, 2018

VELKÁ BRITÁNIE: Před Corbynem, za Corbynem, nikdo nesmí stát, nebo nebude informovat

Tak nejen ČR je na cestě k tomu mít s komunistickou tajnou policií StB spolupracujícího premiéra, (i když narozdíl od Corbyna, to nebylo zatím jasně prokázáno) ale pokud by se konali nyní volby ve Velké Británii, postihlo by to v případě vítězství labouristů nejspíše i ji. V posledních dnech se zejména díky odvážným investigativním reportážím konzervativního deníku The Sun podařilo odhalit spolupráci mezi vůdcem britských labouristů Jeremy Corbynem a československou komunistickou tajnou službou, konkrétně jejím agentem Jánem Sarkocym (krycí jméno Dymič, té doby nadporučík StB), který nedávno figuroval i v případě potvrzení spolupráce Andreje Babiše s StB.

Sarkocy předal veřejnosti informace o tom, že se v 80. letech jako pracovník československého velvyslanectví setkával přímo v Dolní sněmovně britského parlamentu s mladým a radikálně levicovým poslancem Jeremy Corbynem. Podle uveřejněných informací měl od Corbyna získat informace o zatčení východoněmeckého agenta z týdeníku Sunday People a taky se pokoušel získat kontakt na rodinu Nelsona Mandely, komunistického sympatizanta podporujícího SSSR, jehož rozvrat Jižní Afriky přímo přispěl k nástupu černošského rasismu. Corbyn podle zpráv StB „podporoval iniciativu sovětského míru“ a byl negativní vůči USA a konzervativní vládě Velké Británie. Rozohňoval se vždy při diskusi o lidských právech, jejichž byl jako komunistický a neomarxistický radikál velkým zastáncem.

První schůze mezi Corbynem a StB se měla konat v listopadu 1986 a zprostředkovala ji ultralevicová aktivistka Sandra Hodgson, která byla sama zájmovou osobou StB. Druhá schůze se konala v červenci 1987 za přítomnosti pracovníka Oddělení mezinárodní politiky ÚV KSČ Pagáče.

Tato spolupráce mezi Jeremy Corbynem, který je dnes ve službách islámu, multikulturalismu a islámské imigrace do Velké Británie a komunistickou rozvědkou cizího státu, jen dokazuje, že neomarxističtí ultralevičáci nemají žádný zájem na obraně své země a svého národa, a pro poškození vlastní země budou spolupracovat, s kýmkoliv, jedno zda s agentem KGB, nebo nějakým imáme. Sluší se navíc zmínit, že i britské levicové odbory v 80. letech aktivně spolupracovali prostřednictvím svého vůdce Arthura Scargilla, který žebral u sovětů o financování hornických nepokojů s cílem rozvrátit britské hospodářství.

Nepoučitelní!

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 18.2.2018