5. kvě, 2018

VELKÁ BRITÁNIE NEWS: Lokální volby 2018

Britské komunálky, nemastné, neslané, neukipovské...

Právě proběhly britské komunální volby, první volby od posledních parlamentních voleb a podobně jako parlamentní, i tyhle skončily dost nemastně, neslaně a nakonec i neukipovsky. Miluji češtinu a možnost vytváření nových slovíček, protože přesně pro to se v tomto článku hodí. Komunální volby nyní definitivně potvrzují konec éry UKIP. Tato strana, která byla jen stranou Brexitu, a nedokázala lidi oslovit jinými tématy a zformovat dostatek solidních a vůdčích osobností, se právě odporoučela na smetiště dějin. Voliči UKIP dospěli k závěru, že je lepší podpořit Konzervativní stranu, přestože ta není ani konzervativní, a není ani pro Brexit, i když se tak tváří. Ve většině tak přeběhli ke Konzervativní straně.

UKIP naprosto promarnil svou šanci na úspěch, posílení a získání větší podpory a přízně
napříč islámem rozvrácenou britskou společností, tím, že odmítl pojmenovat nebezpečí islámu a neomarxismu. Zaútočil jen na neomarxismus, ale nepostavil se proti islámu a islámské imigraci. Podobné chyby dělají, i některé současné experimenty v České republice, například Strana nezávislosti, která má být stejně chybnou obdobou UKIPu, ale pro české prostředí.
UKIP nyní ztratil téměř všechny své zastupitele. UKIP uspěl jen v Derby a zůstali mu 3
zastupitelé.

Islámská Labour Party pod vedením přívržence islamistických teroristických skupin
Hizballáh a Hamás Jeremy Corbynem, posílila o 82 zastupitelů a celkem 8% na 2,365 zastupitelů a ovládla 74 městských rad. Nicméně žádnou radu nezískala, jen v ostatních posílila. Není to takových úspěch, jaký by si soudruh Corbyn přál, ale co se dá dělat. Bát se nemusí. Celá Británie už se islamizuje a většina Labour Party je imigrantskou stranou, včetně islámského starosty Londýna a nově i islámského ministra vnitra Velké Britnie.

Pro levicovou Mayovku jsou tyhle volby pyrrhovským vítězstvím. Neomarxistická
Konzervativní strana sice přebrala UKIPu voliče a získala zastupitele za UKIP, ale celkově ztratila mnohem více zastupitelů a skončila ve ztrátě 35 zastupitelů a dokonce přišla o dvě městské rady. Je to jasný důsledek diletantského přístupu Theresy May, její trapné snahy vpasovat se do role nové Margaret Thatcherové a absolutní neschopnosti při vyjednávání o Brexitu, jakožto při boji o osvobození Británie z panevropské okupace.

Výrazným vítězem voleb je Liberálně demokratická strana Velké Británie. Taková o několik
řádů horší a zvrácenější obdoba německých Svobodných liberálů. Zatímco němečtí Svobodní
liberálové odmítli podpořit proimigrantskou politiku, tihle Liberální demokraté jsou proimigrantští, jejich vůdce obdivuje keynesiánskou ekonomii, zvyšování daní a útočí na Donalda Trumpa a další „nenávistné politiky“. Jejich politkorektnost a příklon k islámu jim zajistili posílení o 74 zastupitelů a 4 městské rady, čímž dokázali překonat i zavedené labouristy a konzervativce.

Skutečným vítězem těchto voleb je ovšem islám. Strany přímo propagující a podporující
islám posílili o 164 zastupitelů a 4 městské rady, počítaje do toho i Zelené, kteří taky posílili o osm zastupitelů. Londýnští, birminghamští, manchesterští a další imámové mohou slavit triumfální vítězství svých neomarxistických soudruhů a posílení svého vlivu napříč Velkou… vlastně Malou Británií.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 5.5.2018