29. srp, 2019

VELKÁ BRITÁNIE: Královna Alžběta Ruská !

Alžběta v ruských službách !

Dne 28. 8. 2019 se celý svět dozvěděl, že britská královna Alžběta II., je nejspíše ruská agentka, či přisluhovačka ruských zájmů ! Určitě se to dozvěděly české neziskovky, které už na ní vytváří kádrový posudek. Pravděpodobně jí naverboval sám Putin, když mu bylo pět let a už byl pět let agentem KGB !
 
A čím si nyní britská královna, královna Velké Británie a Severního Irska vysloužila případnou nenávist a obviňování ze strany rusofobních masmédií a nátlakových lobbyistických skupin? Postavila se na obranu demokraticky zvolené vlády Velké Británie a lidového referenda, proti pučistickým snahám tamějšího parlamentu, Dolní sněmovny, která si skrze své liberální a labouristické poslance snaží usurpovat moc nad Británií.
 
Královna Alžběta vyhověla žádosti premiéra Borise Johnsona na přerušení jednání parlamentu do poloviny října, konkrétně do 14. října, doby, kdy už nebude moci opozice zvrátit výsledky demokratického referenda o Brexitu.
 
Borisi Johnsonovi se tedy daří prozatím plnit jeho sliby, na rozdíl od Theresy Mayové, která byla ráda, že je ráda. Nyní je nutné udržet vládu a připravit Velkou Británii na ekonomické represe, teror a zastrašování ze strany Eurosvazu. A nevládky musí zjistit, od kdy je královna Alžběta ruská agentka…
 
"Bůh ochraňuj královnu !"
 
Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 29.8.2019