Prohlášení

10. říj, 2020

Před pár dny jsme uveřejnili článek o situaci na Kavkaze a turecké agresi proti arménskému lidu na Náhorním Karabachu... 

Situace se od té doby zhoršuje a agrese se stupňuje za vydatného, pronikavého a hlasitého mlčení mezinárodního společenství. Stejného mlčení, kterého se dostalo Hitlerovi před jeho agresí proti Československu a proti Polsku. Nyní jiný diktátor, akorát v Ankaře, čeká na svou příležitost a páchá zvěrstva v okolních zemích. Arménský lid potřebuje pomoc, humanitární a finanční, v těchto krutých časech. Prosíme Vás, jménem našeho serveru, Nové buržoazie a 7. Republiky, přispějte na sbírku a finanční pomoc, kterou zprostředkovává arménským obyvatelům Arménská apoštolská církev. Fond na pomoc Arcachu, arménskému území napadenému Turky, má účet: 
 
777444444/5500
 
Do poznámky uveďte „Artsakh“ bez uvozovek. Pomoc Arménům je pomocí i nám samotným, kteří se bráníme proti osmanské rozpínavosti! 
 
Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 10.10.2020
 
Zdroj:
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
30. zář, 2020

Václav „Vašek“ Bošek je kandidátem s naší podporou, s podporou Nové buržoazie a 7. Republiky pro nadcházející volby do Senátu Parlamentu České republiky...

Ty se budou konat v pátek a sobotu 2. a 3. října, a Václav Bošek je kandidátem v obvodě Kladno, jako nestraník za SPD. 
 
Vlastenec a celoživotní Kladeňák, který chce bránit domácí a tradiční hodnoty, protože láska k vlasti není zločinem, jak říká jeho motto. 43letý ředitel společnosti podporující český vývoz do Japonska, ze kterého má 10 let zkušeností, manželku a syna. Bývalý vysokoškolský pedagog, který se angažoval v Bloku proti islámu. Politicky nekorektní kandidát, který hodlá nazývat věci pravými jmény, i když to v dnešní době není mainstreamově populární. V případě zvolení by se jako senátor rád stal členem Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice, či působil ve Stálé komisi Senátu pro krajany žijící v zahraničí. Ve svém programu odmítá obchod s dluhy a žádá, aby exekutoři byli převzatí státem, podporuje tradiční rodinu proti všemožným vymyšleným modelům, stejně jako podporuje ochranu naší země proti ilegální imigraci, a kritizuje plošnou inkluzi, usiluje o důslednou kontrolu dávek, a omezení vlivu neziskovek. 
 
Toto všechno jsou důvody, proč je Václava „Vašek“ Bošek kandidátem s podporou Nové buržoazie a 7. Republiky.
 
Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 30.9.2020
 
Zdroj:
 
PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!
2. čvn, 2020
Tento víkend se budou konat doplňovací volby do Senátu parlamentu České republiky za obvod Teplice. Bude zvolen nový senátor, který nahradí zesnulého Jaroslava Kuberu (ODS)...
 
Doplňovací volby se uskuteční 5. a 6. června 2020 a bude v nich kandidovat 10 kandidátů různých stran a koalic. Kandidát, který má podporu 7. Republiky, je však jen jeden.
 
Bohumil Ježek (Svoboda a přímá demokracie - SPD), zastupitel Ústeckého kraje. Na rozdíl od jiných politiků, kteří se bojí vystoupit, Bohumil Ježek je anti-imigrační a protiislámský politik. Na jeho podporu uvedl Martin Konvička (člen spolku 7Republika.cz), který působil, již v iniciativě Islám v ČR nechceme, kde se účastnil různých akcí a shromáždění, již v roce 2014, právě v Teplicích, že takovýchto lidí je třeba.
 
Stejnou podporu mu vyjádřil i sociolog a publicista Petr Hampl, který jasně prohlásil, že Bohumil Ježek je člověk, který není navázán na žádnou místní mafii, která je spojena s muslimskou komunitou. Palčivý problém, který Teplice řeší už mnoho let.
 
Naštvaná matka Eva Hrindová k tomu upozorňuje, že do senátu chodí volit hlavně sluníčkáři, a podle toho to tak vypadá, ale nyní máme zase otevřeně proti-imigračního a protiislámského kandidáta. Takového, který jim do jejich čachrů může hodit vidle. 
 
Proto 7. Republika podporuje kandidáta Svobody a přímé demokracie (SPD) do doplňovacích voleb v Teplicích, Bohumila Ježka!
 
Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 2.6.2020
 
Zdroj:
 
 
 
 

 

 
17. lis, 2019
Současná masmédia prezentují názory vládnoucích vrstev, jejich pohled na dějiny, ať už takový, kterému věří, či takový, kterému chtějí věřit, nebo ho prostě jen zneužívají. To se týká i událostí 17. listopadu 1939 a českého odporu proti německé okupaci, událostí těch dní, a obětí, konkrétně osoby Václava Sedláčka...
 
Základním mýtem současné historie, který je šířen napříč veřejností, veřejnoprávními a mediálními sdělovacími prostředky a napříč školní výukou je, že hlavním motorem událostí roku 1939 byla intelektuální elita. V důsledku toho se minimalizuje role, některých obětí, jako byl například učeň Václav Sedláček. Ten byl stejně jako Jan Opletal těžce zraněn během demonstrací 28. října 1939, ale na rozdíl od Jana Opletala, zemřel už týž den a nedostalo se mu takové slávy. Události let 1939 a 1989 byly důsledkem mnoha jednotlivců, skupin a organizací i dějinných změn.
 
Mýty: 17. Listopad 1939 & Václav Sedláček, publikujeme v souvislosti s rokem 1989, jehož třicáté výročí se v současné době slaví napříč liberálně demokratickým zřízením. Realita, která je zahalena tímto mýtem, začíná již 28. října 1939, během oslav vzniku Československé republiky, které se změnily v demonstrace a shromáždění proti okupaci. Šlo o celospolečenskou reakci všech česky-mluvících vrstev s různou intenzitou v různých skupinách. Reakci proti cizí okupaci. A šlo především o reakci pravicovou a nacionalistickou, jak jsme již zmínili v článku „Dějiny podle altright: 17. listopad – svátek padlých národovců“ na stránkách Nová buržoazie.
 
Realita
 
Tváří tvář událostem posledních měsíců a let, kdy vidíme oklešťování lidské svobody ze strany masmédií, ze strany kulturního aparátu a kulturní a intelektuální fronty, dospíváme k závěru, že v roce 1989 se v zásadě nestalo nic. Nic, co by přineslo skutečnou svobodu a jen
jedna nesvoboda byla nahrazena nesvobodou jinou. Vraťme se tedy k roku 1939, který byl událostmi spojenými s popravou českých nacionalistických a vlasteneckých studentů. Studenti nebyli hnacím motorem českého odporu proti cizí okupaci, byli jeho nedílnou, někde kriticky důležitou, jinde druhořadou, ale nepopiratelnou součástí.
 
Dnes je tato situace, ta dějinná událost vydávána za boj demokracie a demokratických studentů proti totalitě. Svůj podíl na tom má paradoxně i minulý režim, pod jehož záštitou, respektive záštitou Československého svazu mládeže, proběhla i demonstrace 17. listopadu 1989. V roce 1939, ale šlo o národní a lidový odpor, který se rozšířil napříč všemi vrstvami společnosti.
 
Didaktika
 
Podstatou liberálního mýtu, mýtu liberálních elit, který je nám předkládán každoročně, téměř ve formě, někdejších prvomájových pochodů a oslav Říjnové revoluce (která vlastně taky proběhla v listopadu…), je vyzvednout na rozhodující pozice určitou vrstvu lidí, která se dokázala nejvíce přizpůsobit vývoji v roce 1989, uchopit politickou a ekonomickou moc, zneužít ji ve svůj prospěch a srazit zbytek účastníků stávek, demonstrací a odporu vůči minulému režimu, do prachu.
 
Strategickým a dlouhodobým cílem této propagandy bylo stanovit mýtus, který by umožnil vládnoucím elitám zneužívat nejslabší, z hlediska morálky nejohebnější a z hlediska vlastní vůle nejkřehčí a nejmanipulovatelnější – tedy studenty a mládež. Studenti nevedli
nepokoje a odpor v roce 1939, ale na této proto-propagandě zneužívané svazáky, byli využiti v roce 1989 a jako dědičnou genetickou informaci tuto propagandu předávají dál a snaží se udržet mýtus.
 
Dnes jsou tito lidé uctívanými kultovními vůdci s různými funkcemi a pozicemi, napříč úřady a státním aparátem, a to včetně ombudsmanů, senátorů, ale šlo i o bývalé ministry a co je horší, jde o lidi, kteří vychovávají a připravují, ještě horší generaci. Takovou, která se 16. listopadu shromáždila, aby svrhla legitimní vládu a nastolila vládu vyvolenou „studenty z 89“ a jejich pohrobky.
 
A není to jen Václav Sedláček, komu je věnován tento článek. Úcta náleží i jeho bratru, Karlu Sedláčkovi, který tak zahynul jako český patriot v boji proti cizí okupační mocnosti.
 
Autor: 7.Republika.cz, Praha, ČR, 17.11.2019
24. kvě, 2019

Rozhodli jsme se pro tyto volby podpořit kandidátku SPD. Jako jediná má šanci se do Europarlamentu z naší "vlastenecké scény" probojovat...

Vůči vedení SPD máme silné výhrady. Nicméně je důležité, aby v EP byl zástupce euroskeptické, antiislámské a antimigrační strany.

Naším hlavním kandidátem je generál Hynek Blaško v.v., ten má číslo 8, na kandidátce SPD s číslem 28. Tato kandidátka obsahuje osobnosti typu:

Lídr kandidátky Ivan David (psychiatr, býv. ministr zdravotnictví)
Josef Nos (disident a muzikant)
Tomáš Doležal (asistent poslance parlamentu ČR)
František Mitterwald
atd...

SPD směřuje, pokud se do EP dostane do nové frakce, kterou bude mít pod patronátem Matteo Salvini, z Italské strany Lega, který tyto věci konzultuje se Stevem Bannonem a jeho hnutím The Movement. V této frakci bude i německá Alternativa pro Německo, francouzské Národní sdružení Marine Le Pen, holandská strana Svobody Wilderse, Svobodní z Rakouska, Strana Finů. Vyjednává se také s Orbánem a jeho Fidesz a polskou Právo & Spravedlnost. Za Slovensko pak Sme Rodina.

Půjde tedy o frakci, kde bude většina stran a hnutí, které chtějí EU změnit, nebo opustit.

Volbou SPD, volíte Salviniho frakci !

Tak přejeme šťastnou ruku !

Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 24.5.2019