10. dub, 2018

7REPUBLIKA.CZ: Prohlášení k teroristickým aktivitám v jižním Izraeli

V oblasti někdejší izraelské provincie Gazy, probíhají už od konce března teroristické aktivity, které jsou mezinárodním společenstvím ignorovány...

7Republika odsuzuje teroristické aktivity vyvolané skupinami Hamás, brigádami mučedníků al-Aksa a Palestinským islámským džihádem. Podporu jim vyjádřila i komunistická Lidová fronta pro osvobození Palestiny.

7Republika odsuzuje mezinárodní dezinformační kampaň vedenou proti státu Izrael ze strany OSN, Západní Evropy a jejich liberálních spojenců. Pod falešnou záminkou „mírumilovných“ protestů došlo k provokacím a násilnostem ze strany palestinských Arabů a jejich teroristických skupin. Režim v Gaze nechal svézt tisíce mužů, žen a dětí jako živé štíty do protestů proti izraelským bezpečnostním složkám.

7Republika odsuzuje chemický teroristický útok provedený palestinskými Araby v podobě zapálení stovek pneumatik u izraelské hranice. Tento útok poškozuje ovzduší a životní prostředí.

7Republika žádá hnutí Greenpeace, Děti Země a další ekologické organizace, aby důrazně odsoudili teroristický režim na Gaze, který poškozuje chemickými útoky životní prostředí.

7Republika žádá mezinárodní společenství, aby odsoudilo vyvěšování vlajek s hákovým křížem, kterého se dopouští terorističtí zločinci z Gazy, sympatizující s nacistickým Německem. Žádáme feministické a lidsko-právní organizace, aby odsoudili zneužívání žen a dětí jako živých štítů. Žádáme Egypt a Jordánsko, aby se distancovalo od palestinského terorismu a vyjádřilo solidaritu státu Izrael v boji proti mezinárodnímu islámskému a palestinskému terorismu.

Na závěr gratulujeme státu Izrael, že zachovává tváří tvář mezinárodní antisemitské kampani a palestinskému terorismu, chladnou hlavu a efektivně brání své obyvatele.

Autor: 7Republika, Praha, ČR, 10.4.2018