2. čvn, 2020

7REPUBLIKA.CZ: S Ježkem do Senátu!

Tento víkend se budou konat doplňovací volby do Senátu parlamentu České republiky za obvod Teplice. Bude zvolen nový senátor, který nahradí zesnulého Jaroslava Kuberu (ODS)...
 
Doplňovací volby se uskuteční 5. a 6. června 2020 a bude v nich kandidovat 10 kandidátů různých stran a koalic. Kandidát, který má podporu 7. Republiky, je však jen jeden.
 
Bohumil Ježek (Svoboda a přímá demokracie - SPD), zastupitel Ústeckého kraje. Na rozdíl od jiných politiků, kteří se bojí vystoupit, Bohumil Ježek je anti-imigrační a protiislámský politik. Na jeho podporu uvedl Martin Konvička (člen spolku 7Republika.cz), který působil, již v iniciativě Islám v ČR nechceme, kde se účastnil různých akcí a shromáždění, již v roce 2014, právě v Teplicích, že takovýchto lidí je třeba.
 
Stejnou podporu mu vyjádřil i sociolog a publicista Petr Hampl, který jasně prohlásil, že Bohumil Ježek je člověk, který není navázán na žádnou místní mafii, která je spojena s muslimskou komunitou. Palčivý problém, který Teplice řeší už mnoho let.
 
Naštvaná matka Eva Hrindová k tomu upozorňuje, že do senátu chodí volit hlavně sluníčkáři, a podle toho to tak vypadá, ale nyní máme zase otevřeně proti-imigračního a protiislámského kandidáta. Takového, který jim do jejich čachrů může hodit vidle. 
 
Proto 7. Republika podporuje kandidáta Svobody a přímé demokracie (SPD) do doplňovacích voleb v Teplicích, Bohumila Ježka!
 
Autor: 7Republika.cz, Praha, ČR, 2.6.2020
 
Zdroj: