Pozvánka

20. led, 2020

Večer rebelů se uskuteční dnes (v pondělí 20. ledna) od 17 hodin v řeporyjské sokolovně...

Adresa: Jáchymovská 1, 155 00 Praha 5-Řeporyje-Řeporyje.

Nabídka šatny pro striptérky se nevztahuje na místního starostu.

Veřejnou dopravou:
Doprava busem č. 174, 301 nebo 352 ze stanice metra Luka do zastávky Náměstí U Lva. Pak asi 50 metrů rovně, na světlech doprava a tak restaurace je pak po asi 50ti metrech vlevo. Na ten bus 174 lze nastoupit už ve stanici metra Nemocnice Motol.

Parkování:
Ve dvou ulicích nad sokolovnou (při pohledu na sokolovnu je to napravo) je zřetelný zákaz vjezdu. Rozhodně tam neparkujte! Víte, kdo je v Řeporyjích starostou. Dá se ale pohodlně zaparkovat v ostatních ulicích 2-3 minuty pěšky od restaurace.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 20.1.2020

Zdroj:

11. led, 2020

V zastoupení politbyra Sdružení bílých heterosexuálních mužů a jejich obdivovatelek potvrzuji, že Den rebelů 20. ledna v Praze opravdu proběhne...

A bude to větší, než to původně mělo být. Rezervujte si čas.

Místo oznámíme až ten den ráno. Pokud nesledujete můj Facebook či Twitter, můžete nechat e-mail, kam tu informaci poslat. Doufám, že budou připraveny i nemocnice. Po oznámení toho místa můžeme čekat vlnu infarktů v Pražské kavárně. Větší než po zvolení Miloše Zemana prezidentem.

Nahým demonstrantkám můžeme poskytnout pohodlnou šatnu. Kdo ví, třeba Piráti předvedu to jediné, v čem jsou dobří.

A teď vážně. Někteří přátelé mi radili, abych stáhnul z pozvánky konfederační vlajku nebo z ní odstranil některá jména. Ani náhodou! Tady proti sobě nemáme rozumné partnery, s nimiž bychom se mohli dohodnout. Narážíme na profesionální zakazovače, z nichž většina nemá vlastní životy, koníčky, myšlenky a ideály. Žijí jen tím, koho udat, co komu zakázat, co překazit. Opájejí se vlastní mocí, navzájem se hlídají (aby snad někdo neprojevil záblesk zdravého rozumu), a taky je to pro ně slušné živobytí. Jakmile v něčem ustoupíme, okamžitě začnou zakazovat něco dalšího.

Je důležité tyhle konflikty vybojovávat, abychom udrželi prostor pro základní svobodu projevu. Nejen pro nás, ale pro všechny, kdo chtějí svobodně mluvit, přemýšlet a diskutovat. Za ně všechny v tomhle konkrétním případě bojujeme.

AKTUALIZACE: Den rebelů bude přenášen na TV Raptor. Sledujte v pondělí 20. ledna od 17 hodin.

Autor: Petr Hampl, Dobřichovice, ČR, 11.1.2020


 

12. pro, 2018

Pozvánka na akci...

Informace zde:
 
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 12.12.2018
22. dub, 2018
Milí přátelé. Jak příhodné by bylo setkání s Vámi víkend před jedním z nejvýznamnějších společenských svátků, kterými je právě pálení čarodějnic....I nás to napadlo...

Rezervujte si termín a čas a přijďte s námi grilovat a pozdravit se. K příjemnému posezení nám zahraje živá kapela za dobrovolný příspěvek. 

Rozhodně uvítáme, pokud sebou přineste něco na zub z vlastní pece nebo přinesete-li si maso na gril. 

Čarodějnici zajistíme, jakožto její pěkné přivítání a závěrečné rozloučení. 
Asi jste si všimli, že jsme nezadali přesné souřadnice události. Jak jsme již avízovali, štěstí přeje připraveným a tak místo grilovačky včetně všech dalších podrobností zveřejníme nejpozději v třídenním předstihu.

O místo se nebudete muset dělit, v dobré náladě Vás čekají přátelé.
 
Autor: Normalman.cz, Praha, ČR, 22.4.2018
 
zdroj:

https://www.facebook.com/events/449993322103369/

http://www.normalman.cz/