3. kvě, 2018

SNS NEWS: ARMÉNIE: Sametový puč v Arménii pokračuje

Západním státům v boji proti nezávislosti a suverenitě arménského národa nestačí, jen
svržení premiéra Serže Sarkisjana, ale nadále tlačí na pilu. Násilnými nepokoji, výhružkami a útoky na bezpečnostní složky přinutili demonstranti Republikánskou stranu Arménie, která dosud strážila pořádky, řád a právo v Arménii a chránila zemi proti rozvratu, islamizaci a westernizaci, k tomu, aby v nadcházejících volbách nenominovala svého člověka na premiéra. Ale ani to jim nestačí. Nyní „revoluční vůdci“ řvou o „sametovém předání moci“.

Nyní si „revoluční vůdci“ nadiktovali, že nastolí vlastní revoluční diktaturu prostřednictvím
svého prozápadního předáka Nikoly Pašinijana. Ten 1. května neuspěl s kandidaturou na premiéra, a tak vyhlásil, že protesty a násilnosti budou pokračovat, dokud se nestane vládcem Arménie, který nasměruje tuto starodávnou pravoslavnou zemi k feministickému, LGBT, prozápadnímu režimu a nerozvrátí jí do základů.

Pašinijan je známý potížista, který už v roce 2007 pokoušel svrhnout tehdejšího
demokraticky zvoleného presidenta Roberta Kočarjana, ale neuspěl. Začal se angažovat v liberálním Arménském národním kongresu a pokračoval v opozici proti Republikánské straně. Nyní přičichl k další šanci na uchopení moci a zneužil nespokojenosti Arménů s korupcí a ekonomickými problémy.

Na příkladu Pašinijanových ambicí, bezohlednosti a zaslepenosti vidíme, že Arménie se řítí
do pekla. Výsledkem „sametového předání moci“ bude kruté vystřízlivění, jaké zažil český a
slovenský národ v posledních pár letech. Až bude Arménie v sevření Evropské unie, s migrantskými, feministickými a LGBT kvótami, bude už pro arménský národ pozdě.

Autor: Herakleios Stalker, Praha, ČR, 3.5.2018