22. kvě, 2019

LADISLAV VĚTVIČKA: 6x Větva; 4x Šichtařka; 3x Matějka; 2x Ruda Havlik

Kura, leti to jak cyp. Jedenacta anketa blogařa za nama. Tuž děkuju za dva bronzy, dvě střibra a šest zlatych v řadě. Neuškodi male ohlednuti, že?
 
2008: 
Prvni ročnik sem sledoval enem jako čtenař. Tehdy ještě nebyly rozšiřene ty fejsbučky a internety, ale blog iDnes bylo zjeveni jak cyp. Odkud se naraz zebralo tolik zajimavych textu a jejich autoru? Jasnym vitězem prvniho ročniku se stal Ruda Havlik. Baby nekomentuju, nechapu, proč redakce už tenkrat nezrobila jednu tabulku pro všecky? Copak blogař je cosik jineho než blogařka? Je to škoda, mohlo to byt zajimavějši.
 
2009:
Druheho ročniku už sem se zučastnil jako autor. Po pravdě řečene sem furt nevěřil, že se da normalně svobodně zaregistrovat a bez cenzury psat, co člověka napadne. Představoval sem si, že blog musi prochazat jakusik kontrolou, předběžnou cenzurou nebo čimsik takym. Nic takeho nebylo. Stačilo napsat cypovinu, kliknut na tlačitko a za pět sekund to mohly čitat tisice lidi po celem světě. Ruda Havlik vyhral podruhe v řadě, ale kura, dotahoval sem ho jak cyp!
 
Pokračování textu + fotogalerie zde:
 

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=711242

Autor: Ladislav Větvička, Ostrava, ČR, 22.5.2019