10. pro, 2020

LADISLAV VĚTVIČKA: Utraťte čokla, dokud je čas!

Je prašivy, nebezpečny, žere lidi. Co s nim? 
 
Utratit. Stejně si ho vymysleli polityci enem jako alibi, aby nemuseli vysvětlovat totalitni hlupoty typu zakazu vychazani v noci, zavřeni nedělnich obchodu, hospod,

degeneraci kultury nebo nuceni lidi, aby jak posledni žebraci postavali na mraze před uřadama a obchodama.

Chytra karantena? Nefunguje. Semafor? Nefunguje. Socani ve vladě lžou a přebijeji jednu cypovinu cypovinou jinou. ČOKL jim nefunguje? Vytvoři si jineho čokla.

Už vam dochaza, že zdravi lidi neni vubec podstatne? Ekonomicke ztraty nikoho nezajimaju. Vlada nas v bruseli skokově zadlužila o stovky miliard korun, dluh přepočteny na každeho z nas naskočil z jakychsik stopadesati tisic na skoro pul milijona korun na osobu.

System ČOKL je enem prachsprosty podvod. Aji kdybyste se dostali na stupeň jedna, což nehrozi, aji tak tam budu brutalni omezeni svobodneho života.Tak k čemu taka šaškarna je?

Enem se testuje, co všecko narod vydrži. Evidentně teho vydrži dost. Ale všeho do času.

Utraťte teho prašiveho čokla, je nejvyšši čas! Jinak ho lidi sami utluču klackem a nemusi to dobře dopadnut ani pro majitela.

Ladik Větvička, ostravsky ras

PS: Tento něžny a romantycky text vyše byl vytvořeny po dluhe dyskuzi ze synkama, kerym došla trpělivost a keři smyšlaju podstatně radykalněji

Radim vam dobře, Donalde, slezte z teho lustra a neserte je. Trpělivost fakt došla.

Autor: Ladislav Větvička, Ostrava, ČR, 10.12.2020

Zdroj:

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762088


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!