8. dub, 2021

LADISLAV VĚTVIČKA: Fajna byla ta Ukrajina, ale dobře, že sem zmizel

Je to nadherna země s nadhernyma lidma...
 
Bohužel, jako každa země, kera ma etnycke nebo naboženske menšiny, je určena k temu, že teho kdosik zneužije. A Ukrajina ma tych menšin vic jak dost.

A každa z tych menšin može byt zneužitelna pro učely susedniho statu, nebo pro vzdalenu mocnost, kera by rada zneužila kličoveho postaveni Ukrajiny mezi Ruskem a vychodnima zeměma NATO, kere se podle dohod mezi KGB a CIA nikdy zeměma NATO stat neměly. Ale co neni na papiře, to se nepočita, že, Michaile se znaminkem velikosti mexickeho dolaru?

Rumuni tak maju zalusk na Bukovinu, Polaci masivně investuju do Lvova a nedivil bysem se, kdyby chtěli cele krejsy, Maďaři rozdavaju prachy a pasy lidem v Karpatalji a Rus by si určitě dokazal představit mět pod kontrolu cele pobřeži od Marjapole až poDněstr s Oděsou v čele. Ukazal bysem vam mapu narodnosti a polsku představu o nove Ukrajině, ale to pry tady nesmim, bo mapy pry porušuju pravidla blogu, tak si to najděte na mojem blogu, adresu mate pod fotku vpravo, to se pry ještě može.

Každopadně se Ukrajina dostala na hranicu valky,šef Kyjova zakazal veřejnu dopravu bez propustky, a tvrdil, že korona jezdi autobusama a metrem. A tak sem raději zmizel, bo když se valči, nevaři se pivo a su zavřene hospody a to bysem se pak citil tajak u nas. Tam tež vedeme valku biologicko-ideologickou, akorat to obyvatelstvu nikdo neřekl a tak si mnozi mysli, že bojujeme s jakusik koronu.

Autor: Ladislav Větvička, Ostrava, ČR, 8.4.2021

Zdroj:

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=768700


PODPOŘTE NÁS! Číslo účtu: 1511201888/5500 heslo pro dárce & příjemce: NB.com DĚKUJEME!