KOMENTÁŘE

20. zář, 2018

Europoslankyně Šojdrová je nesrovnatelně chytřejší, než říšská kancléřka Merkel. Kancléřka 4 roky kvoká o "kvótách", a je akorát pro srandu. Europoslankyně vyřkne magické slůvko "sirotci" a oko nezůstane suché. Třetina senátorů, včetně ostravského obhájce postu Leopolda "Poldy" Sulovského, se najednou předhání ve vítačství. Jeho volební soupeř, pravidelným cvičením omládlý "Jyrka" Paroubek, utírá slzu zpod víčka. Kdyby to Merkel od začátku hrála přes "sirotky", dávno bychom v zemích V4 předehnali Německo - v počtu vražd a atentátů...

Snad jediní, kdo nemohou Šojdrové přijít na jméno, jsou - vedle antiislámistů - autentičtí humanitární pracovníci. Ne ti, které znáte z televize, ale ti, kteří poměry v utečeneckých táborech skutečně znají. 

Pokud nevnímáte přes první signální, a sledujete věc do hloubky, dojde vám především, že nejde o nějaká batolata, či dítka mateřinkového věku, okatá a ňuňatá a zralá k adopci: "Podívejte, sousede, letos jsme si místo činčily pořídili malého Arabáčka". Má jít o "osoby bez doprovodu", mužského pohlaví, ve věku 13-17 let. Zkoumat věk je, jak známo, zakázáno, doklady také nemají. Případy třicetiletých "syrských školáků", šikanujících a znásilňujících spolužačky a spolužáky na německých základních a středních školách, netřeba připomínat. 

Šojdrová tudíž udělala "sirotky" z hochů v teenagerovském věku, neznámého původu a záměrů. Kdo jí to nakukal, jen alláh ví. Pak se to celé všelijak zamotalo a dnes i ona přiznává, že pokud to nepůjde s puberťáky, tak nějaká ta batolata v řeckých uprchlických táborech najde - "Určitě tam nějaká jsou". 

Inu, jsou, ne že ne. Takzvanou "Egejskou cestou" (přes Turecko a řecké ostrovy) přichází do Evropy mnohem víc rodin a neúplných rodin, než cestou "Africkou" - přes Libyi a Itálii. A některé ty děti jsou fakt nemocné, nebo jen s mámou, nebo nevědí, kde se nachází zbytek rodiny. 
 
Jenže uvažujme dál. Kdybychom je nakrásně "vyhledali" a "přijali" - co by to znamenalo a co s nimi budeme dělat? 

Především by to znamenalo únos. V Sýrii skončila válka, legitimní syrská vláda nějaké zavlékání svých nezletilých občanů do ciziny odmítá. Jistě, rodiče či příbuzní mnoha z těch dětí zpátky do Sýrie nechtějí. Proč, to je logické - oni či jejich rodiny patřily k mnoha z poražených stran konfliktu (tedy k džihádistům) a Assadovy vlády se bojí. V lágrech se říká, že syrská vláda všechny internuje až na 3 měsíce, aby vyšetřila jejich chování za války a že ta internace není žádná Lambáda. Ovšem ty lágry na řeckých ostrovech též nejsou žádná Lambáda, migranti tam hnijí měsíce, možná roky, a čekají na azylové řízení. Dobrá, tak tedy mezi nimi najdeme nějakou omladinu, která nikde nemá žádné příbuzné a tu "zachráníme" tím, že je přivezeme k nám. 

Co se bude dít dál? Budeme je vychovávat v jejich rodné řeči (arabsky) a kultuře (islámu) - nebo se je pokusíme "počeštit", to jest přivést k naší postkřesťansko-konzumní ideologii? A budeme je vychovávat v nějakých internátech (tedy v podmínkách lepších, než mají v lágrech, ale pořád v "sirotčinci"), nebo je rozdělíme do sluníčkových rodin? Bude na ty rodiny někdo, třeba pražská mešita, dohlížet, aby respektovaly "kulturní identitu" svých svěřenců, nebo příslušné pěstouny rovnou donutíme přejít k islámu? To nejsou bizarní otázky. Naprosto stejné otázky řešila např. vláda socialistického Československa, když po řecké občanské válce přijala tisíce skutečných sirotků z rodin tamních komunistických partyzánů. Najali se řečtí učitele ... zřídily dětské domovy se smíšenou česko-řeckou výukou … ta dítka dostávala na dnešní dobu netušenou ideologickou masáž. Přemýšlela o těch věcech poslankyně Šojdrová?
'
Jistěže nepřemýšlela. Stejně jako nepřemýšlela o tom, co dělat, až se o některá z těch dítek přihlásí příbuzní. Nebo přímo syrská vláda. Nebo, kdyby se to nestalo a my ta dítka nějak vychovali, jak se zachováme, až v pubertě začnou "hledat identitu", sblíží se s radikálně islámskými skupinami, a naštvou se na své pěstouny. 

 Nic z toho se naštěstí nestane - protože nejde o žádná batolata, ale o teenagery a adolescenty, a to nejspíše takové, kteří tají své příbuzenské i jiné vazby. Proč, na to si čtenář odpoví sám. 

Mezitím batolata v těch lágrech - jež jsou tam s maminkami, raněnými tatíky či jinými příbuznými - opravdu postrádají sušené mléko, vitamíny, čerstvé ovoce, léky. Ne, aby je někdo někam "přijímal", ale aby přežila, než dostaneme rozum a deportujeme je domů. Za měsíční plat té slavné "třetiny senátorů" by se těch věcí dal pořídit vagón. Ale to ne … žvanit o nesmyslech je přece lacinější. 
 
Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 20.9.2018
29. srp, 2018

Ze Ostravy se to možná zdá být daleko. Jenže to je zatraceně blízko – slabých 50 kilometrů od Chomutova, hodinku jízdy přes Krušné hory. To čtvrtmilionové krajské město, česky zvané Saská Kamenice, bychom měli znát jako národní centrum Lužických Srbů, poledního z přežívajících kmenů tzv. Polabských Slovanů, který si navzdory velkoněmectví i nacistům (a trochu s pomocí národnostní politiky NDR) dodnes udržel svébytnost. V tom světle působí mainstreamová lež, že „u nás žádní nejsou“, obzvláště drze. Saská Kamenice totiž JE u nás...

Vypuklo to jako podle kopíráku: Při jakýchsi městských slavnostech bandy přišelců obtěžovaly místní děvčata. Jako předloni v Kolíně nad Rýnem, jako o posledním Silvestru v Hamburku, jako každou chvíli v Berlíně, jako na kdejakém německém či švédském hudebním festivalu. Jenže v tom kraji nežijí vykastrovaní Wessis čili Západoněmci, ne jako Berlíňané nebo Švédi. Místní kluci se svých děvčat zastali, přišelci vytáhli nože. Jeden místní se už nezvedl, dva jsou v život ohrožujícím stavu. Zpráva se rozšířila jako požár a místní vyšli do ulic. Ne s ufňukanými nářky o „semknutí“, ale bojovně, se zvučným heslem „Merkel muss Weg“. Bojovým heslem Pegidy, válečným pokřikem rozzuřených Ossis. Město se pro „migranty“ – tudíž, předpokládám, každého, kdo vypadá jako Arab či Afričan a obléká se jako mohamedán – stalo horkou půdou. Těžkooděnci a vodní děla jsou nasazena – proti místním. Česká televize hysterčí o „tisících neonacistů“, terorizujících poklidné německé město.

A kde se v tom ospalém krajském městě vzaly „davy neonacistů“, chce se člověk zeptat redaktorek ČT. Nebyli naši západní sousedé ještě včera těmi nejvzornějšími Evropany? Jistěže byli – v Chemnitz neprotestují žádní neonacisté, fotbaloví chuligáni, holé hlavy. Do ulic vyšli občané, kteří toho mají akorát tak dost.

Chápu, proč si mediální vítači lámou hloupé hlavičky, cože tak ostré protesty vypukají na relativně nezamusleném východě Německa. (S důrazem na relativně – Drážďany či Chemnitz jsou mnohem zamuslenější, než Brno nebo Ostrava, pořád však méně než Hamburk, Berlín nebo Mnichov). Není to tak dávno, co podobně protestovali obyvatelé ještě východnějšího Budyšína (Bautzen). Centrem aktivit Pegidy jsou saské Drážďany. Východoněmce, ty legrační „Dederóny“, kteří za mého dětství každoročně vyráželi v trabantech na Máchovo jezero nebo slovenskou Šíravu, ty vysmívané Ossis, o nichž za mého dětství Respekt psával jako o zaostalejších a nedokvašených Němcích závislých na finančních darech svých Wessis bratrů, spojuje prožitek vzpoury proti vrchnosti. Stejně jako sen, který tu vzpouru poháněl a který jim Merkel vzala.

Mám na mysli pád Berlínské zdi, provázený protesty s heslem „Wir sind das Volk“. Západoněmci se museli trochu děsit – příliš se to rýmovalo s „ein Volk“, které je ve školách učili spojovat s nacistickou érou. Pádu Zdi předcházel v NDR prožitek totality, sdílené sny, spojované s vytouženou svobodou a Sjednocením. Sny o tom, že se připojí ke svým západním bratrům, doženou jejich hospodářskou prosperitu, budou spolu s nimi cestovat, užívat si a krapet se vytahovat nad zbytek Evropanů (s tím nic nenaděláme: Němci jsou už takoví), vychovávat děti bez ideologické masírky a povinné přetvářky. Západoněmci nic z toho nechápou. Oni svou svobodu a prosperitu dostali tak trochu „diktátem“ od západních vítězů nad nacismem a poválečných liberálních vlád. Nezasloužili se, tak trochu se stydí. Ossis tenkrát, když protestovali proti Honeckerovi, netušili, že se sjednocují s národem bez hrdosti.

Merkel, která je také Ossis, ale to nyní není podstatné, svým spoluobčanům jejich sen vzala. Udělala však něco ještě horšího.

Sleduji dění v Chemnitz a myslím na kamarádku R., která se nedávno provdala za křesťana z Kamerunu, na ex-studenta H., který se během přírodovědných cest oženil s kráskou ze Senegalu, na kolegyni K., jejíž manžel pochází až z daleké Melanésie. Úřady města Chemnitz nedoporučují „barevným“ vstupovat do centra města … Požár, který vypuká, si nebude vybírat. Občané, kteří toho mají akorát tak dost, to budou brát hopem. Africký křesťan, kurdský ateista, Rom, homosexuální aktivista. To kvůli Merkel nyní trpí všichni.

Přemýšlím o nepsaných zásadách, které partneři těch R. a H. a K. přirozeně dodržují a které dodržovali „exotičtí“ cizinci od začátku věků, chtěli-li zapadnout do nové země. Snažit se maximálně sžít s místními, naučit se jejich zvykům a humoru a být v tom všem, stejně jako třeba v práci, pokud možno lepší než místní. Svou výlučnost dávat ve společnosti k dobru, proč ne, ale nikdy ne jako přednost, spíš jako zvláštnost. Když už chci oslovit děvče (či chlapce) z té nové země, udělám to až po přijetí ze strany její party, sourozenců, rodiny. Dojde-li ke konfliktní situaci, rozhodně neeskaluji a v žádném, žádném případě nesahám po zbrani.

Muslimská prchla nic z toho nechápou. Úřady jim říkají, že jsou vážení hosté. Nevládky, že mají právo na výlučnost. Islám, že obyvatelé té nové země jsou podlidi. Nůž je pak logickým řešením. Neintegrovatelní…

Vzpomínám na rozhovor s chlapíkem, který znal soužití s „neintergrovatelnými“ ze své země – údajně vzorně multikulturní Indie. „Bloody psychopathic brahmani bastard“, nazýval sám sebe, když mi vyprávěl, kterak v jeho rodném města, severoindickém Lakhnaú, „z času na čas, když vypukl muslim riot“ patrolovalo celé osazenstvo šlechtického domu, zakleknuti u oken, s nabitými ručnicemi. „Jako hodně malý kluk jsem měl za úkol nabíjet“, říkal. A taky – „v téhle fázi už islám nelze zastavit, ale lze ho držet na uzdě“. „Ale jak?“ vyzvídal jsem. „Typicky to vypukne tak, že jim otrne a někde znásilní, unesou nebo jinak zneuctí nějaké hindi děvče. Pak vypukne brajgl a státní orgány – policajti, úředníci, hasiči – na pár dní naprosto zmizí. Není je vidět. To, co se děje, je messy (špinavé) a bloody (krvavé), no ale nás hinduistů je víc a na konci je zas na pět, deset let klid. Oni to mezitím zkusí v jiném městě…

Přesně tak vypadá „ideální“ soužití s islámem v zemi, kde se islám roztahuje už 1000 let. A přesně tohle nejspíš čeká Chemnitz, stejně jako jiná německá města. Tohle udělala Merkelová, ale nejen ona, z poklidné a svobodomyslné Evropy.

Skutečně netoužím hraničit se zemí, jejíž původní obyvatelé jsou zabodáváni jako podsvinčata, ani se zemí, kde se ti obyvatelé musí bránit občasným pogromem – který, krom neintegrovatelných, nutně odnesou i nevinní. Přemýšlím, jaké má Německo možnosti (poté, co Merkel definitivně půjde) a které z těch možností by byly nejvýhodnější pro nás. Obecně platí, že islámská přítomnost vždy vede ke ztrátě svobod. Buď je neislámcům vezmou islámci (jako v dnešním Německu), nebo je, v zájmu udržení pořádku, vezme všem centrální sekulární vláda (to je případ postsovětských středoasijských republik, ale třeba i Assadovy Sýrie, severní Číny nebo některých oblastí Ruska). Pro Osssis, Němce kteří neztratili hrdost, by možná bylo nejlepší vykopat „migranty“ na západ, vyhradit nějakou část Německa mohamedánům a jejich vítačským fanouškům, oplotit a dobře hlídat. Raději ztratit kus země, než zemi celou a raději se na čas zříci části svobod, než žít navěky v policejně-pogromistickém režimu. Ten scénář se neobejde bez transferů obyvatel – dávné německé národní zábavy, kterou si dnes nikdo netroufne ani vyslovit. Nebo se možná najde jiné řešení, budoucnost je vždy otevřená, nevím.

Vím však, že jakékoli řešení stojí na jedné podmínce. Té, jež se stala heslem obyvatel Chemnitz.

Merkel muss Weg!
(a imbecilní redaktoři České televize taky)

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 29.8.2018


 

26. srp, 2018
Nejprve v týdnu Drážďany, dnes Chemnitz...cca 50 kilometrů od naší hranice...
 
Klasický scénář: "Obtěžování žen barbary, jejich muži je bránili a barbaři vytáhli nože"...
 
Zde informace v němčině, které jasně říkají, že šlo o napadení cizinci:
 
 
 
zde lživé Novinky.cz, které tvrdí, že národnost útočníků není známá:
 
 
Němci protestují celý den v Chemnitz, u nás mainstream média o tom mlčí...
 
Opravdu toto chceme mít u nás? Opravdu je nutné zvyšovat nebezpečí, kriminalitu a podporovat barbary, kteří útočí na ženy a děti?
 
Já říkám jasné NE! A proto také kandiduji v Ostravě do senátu! Volte číslo 8 ! Volte STOP Ilegální imigraci! Islamizaci naší země ! A násilí na našich ženách a dětech!
 
Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:
 
Podmínky daru a číslo účtu zde:
 
 
Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 26.8.2018
 
24. srp, 2018

Mohou si za to sami, píší „konvičkovci“ o smrti cestovatelů, které zabil IS, (hlásá titulek článku)...

„Netvrdím, že tam ti cestovatelé neměli co dělat, protože to byla dvojice, která chtěla svou cestou ukázat, že všichni lidé na světě jsou dobří a islám není nebezpečný, tak tam naopak měli co dělat. A je velice správné, že takoví pošuci jezdí do takových zemí a bohužel se občas stane to, co se stane. Pokud si někdo myslí, že svět je bezpečné místo, ať cestuje a sám zjistí,“ sdělil iDNES.cz Konvička.

Článek má na 700 slov a snaží se okecat to, že ti dva jsou mrtví a že je zabil ISLÁM!

Zdroj:

https://zpravy.idnes.cz/cestovatele-zabil-islamsky-stat-martin-konvicka-f6r-/domaci.aspx?c=A180823_134359_domaci_nub#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=domaci&utm_content=main

Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz/

http://www.konvickamartin.cz 

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 24.8.2018


 

22. srp, 2018

1. září uplyne 79 let od začátku II. světové války. Ta začala vypuštěním německé vládní Fake News o přepadení vysílačky v Gliwicích...

Jak vidno 79 let po té si německá vláda opět libuje ve Fake News a tvrdí nám, že její skvělou euroislamizační vládu ohrožují národní státy a vlastenci, a že islám patří do Německa & Evropy...

Opravdu musíme znovu opakovat dějiny a staré chyby?
 

Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz/

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 22.8.2018

www.facebook.com/KonvaMartin

www.konvickamartin.cz

www.nezavisli.cz