25. srp, 2018

KONVIČKA do SENÁTU: Bo Ostrava je region rázovity!

Útoky na Su Ťij a její vládu světovým i naším mediálně-politickým mainstreamem jsou samozřejmě očekávané a hloupé. Nositelka Nobelovky za mír ví, že mír je věc křehká a že s Islámem na svém území mír není možný!
 
Tak to vždycky začíná, muslimové vyvolají konflikt, sluníčka se jich zastanou a islám pak vítězí. Su Ťij je vlastenka a hrdinka svého lidu (z toho by jim na Forum 2000 pořádané Havlisty jeblo), ale je to tak! Nenechá svoji zemi na pospas muslimským hordám, které likvidují mír, toleranci, lásku, tedy vše to, co buddhismus v Myanmaru tvoří.
 
"Je totálním paradoxem, že sluníčka & pravdoláska dávají přednost smrtícímu islámu před mírumilovným buddhismem!"
 
Je zcela evidentní, že tzv. Havlovi pohrobci, jsou dnes nebezpečná sekta, podporujících vrahy, násilníky a barbary, proti míru, pravdě & lásce!
 
Pravda & Láska nemá s Islámem nic společného, Islám je symptomatický se Lží & Nenávistí! A to je proti mému přesvědčení, jak lidskému, tak proti mému myšlení politickému! Moje politika, je politika Pravdy & Lásky a stejně jako Su Ťij nechci, aby naše země padla do rukou barbarů, tak jak postupně padají státy v západní Evropě, ale i Afriky, nebo se o to pokouší Islám v Asii! 
 
Moje bojiště je teď Ostrava! Ať to zní jak chce, ať to zpochybňují média, sluníčka, pravdoláska, je to prostě fakt! Bo Ostrava je region rázovity! A víme moc dobře, kam by nejraději sluníčka ty barbary poslala, právě tam, kde mají lidi vlastní názor a nebojí se a to je Ostravsko, Severní Morava & Slezsko! 
 
Žádám Vás tedy o podporu a to jak v podobě hlasů, tak i finanční pro svoji kampaň! 
 
Děkuji Martin Konvička, volte číslo 8!
 
Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz
 
Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 25.8.2018
 
Zdroj: