NOVINKY z KAMPANĚ

7. zář, 2018

V úterý 11. 9. 2018 v 19:00 v konferenčním salónku DK Akord Ostrava Zábřeh zahajuje volební kampaň  kandidát do Senátu PČR doc. Martin Konvička setkáním s občany "S Konvičkou si nalejme čistého!" Přijďte poznat skutečného Martina Konvičku, je jiný, než píší noviny! Jako host vystoupí ostravský synek Láďa Větvička!

Vstup volný.
 
 
 

Podpořte moji kampaň! Děkuji!

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz/

Autor: Martin Konvička, Ostrava, ČR, 7.9.2018

www.facebook.com/KonvaMartin

www.konvickamartin.cz

www.nezavisli.cz

Copyright 2018


 

4. zář, 2018

Na pivo s Konvičkou, setkání s Martinem Konvičkou, nestraníkem a kandidátem hnutí Nezávislí do senátu v blížících se volbách 5.-6.10.2018. Povídání o tom co Ostraváci chtějí, co nechtějí, co si přejí a nepřejí a proč vlastně někoho někam volit?

Informace o akci zde:

https://www.facebook.com/events/238042260212317/

Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz

http://konvickamartin.cz/

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 4.9.2018


 

25. srp, 2018
Útoky na Su Ťij a její vládu světovým i naším mediálně-politickým mainstreamem jsou samozřejmě očekávané a hloupé. Nositelka Nobelovky za mír ví, že mír je věc křehká a že s Islámem na svém území mír není možný!
 
Tak to vždycky začíná, muslimové vyvolají konflikt, sluníčka se jich zastanou a islám pak vítězí. Su Ťij je vlastenka a hrdinka svého lidu (z toho by jim na Forum 2000 pořádané Havlisty jeblo), ale je to tak! Nenechá svoji zemi na pospas muslimským hordám, které likvidují mír, toleranci, lásku, tedy vše to, co buddhismus v Myanmaru tvoří.
 
"Je totálním paradoxem, že sluníčka & pravdoláska dávají přednost smrtícímu islámu před mírumilovným buddhismem!"
 
Je zcela evidentní, že tzv. Havlovi pohrobci, jsou dnes nebezpečná sekta, podporujících vrahy, násilníky a barbary, proti míru, pravdě & lásce!
 
Pravda & Láska nemá s Islámem nic společného, Islám je symptomatický se Lží & Nenávistí! A to je proti mému přesvědčení, jak lidskému, tak proti mému myšlení politickému! Moje politika, je politika Pravdy & Lásky a stejně jako Su Ťij nechci, aby naše země padla do rukou barbarů, tak jak postupně padají státy v západní Evropě, ale i Afriky, nebo se o to pokouší Islám v Asii! 
 
Moje bojiště je teď Ostrava! Ať to zní jak chce, ať to zpochybňují média, sluníčka, pravdoláska, je to prostě fakt! Bo Ostrava je region rázovity! A víme moc dobře, kam by nejraději sluníčka ty barbary poslala, právě tam, kde mají lidi vlastní názor a nebojí se a to je Ostravsko, Severní Morava & Slezsko! 
 
Žádám Vás tedy o podporu a to jak v podobě hlasů, tak i finanční pro svoji kampaň! 
 
Děkuji Martin Konvička, volte číslo 8!
 
Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz
 
Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 25.8.2018
 
Zdroj:
 

 

17. srp, 2018

Tož, foto z jara po prvním jednání o mojí kandidatuře do senátu na kandidátce hnutí Nezávislí...

NEZÁVISLÍ je české politické hnutí sdružující nestraníky a členy hnutí. Vzniklo v roce 1994 a jde tak o jedno z nejstarších porevolučních politických uskupení na české politické scéně. V roce 2004 obdrželi ve volbách do europarlamentu přes 8 % a získali 2 mandáty (Bobošíková, Železný). Měli i mandát senátorky prostřednictvím Liany Janáčkové, starostky za Ostrava Mariánské hory a Hulváky na jejichž práci bych v senátu také rád navázal.

Nezávislí se soustředí hlavně na komunální politiku a má na skoro 300 zastupitelů, starostů a místostarostů po celé ČR. Jsem rád, že mám jejich důvěru a že konečně spolupracuji s politickou silou, která má jasné výsledky a zajímá ji hlavně občan a ne jen státní a veřejné zakázky.

Kdo chce moji kandidaturu podpořit může zde:

Podmínky daru a číslo účtu zde:

http://senator.nezavisli.cz/

Autor: Martin Konvička, TGM, Ostrava/Praha, ČR, 17.8.2018

www.facebook.com/KonvaMartin

www.konvickamartin.cz

www.nezavisli.cz


 

13. srp, 2018

Příspěvky posílejte prosím zde:

http://senator.nezavisli.cz/

https://www.facebook.com/KonvaMartin/posts/1984118621869299

zde odkaz na transparentní účet:

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2400475602

Autor: Martin Konvička, kandidát do senátu Ostrava - Jih, ČR, 13.8.2018