2. zář, 2018

HRDÝ ČECHÁČEK: To chceš!

Loajalita...
 
Říkal teď Kubera u Moravce v OVM na ČT24, že VK junior, má ambice, a že to je v pořádku, ale že má být loajální k ODS, což prý není, když si řeší proti zájmům strany svoje ambice.
 
Tož podle mě:
 
1) Žádný stranický sekretariát není důležitější, než občané tohoto státu! Žádný stranický zájem není důležitější! Důležití jsou občané! Tudíž má politik jakékoliv strany povinnost, být loajální k občanu-voliči a ne, ke stranickým aparátům, které dělají povětšinou politiku v rozporu s národním zájmem!
 
2) Kubera, který nechal udělat z Teplic základnu Islámu v Česku (a nezajímají mě kecy o tom, že lidi samy prodávají ten nemovitej majetek a radnice do toho nemůže zasahovat, protože minimálně mohl veřejně proti tomu vystoupit, což se nestalo), ať jde do haje i se svým stranickým loajálním sekretariátem ODS!
 
3) VK junior, ať si dělá co chce, pokud neporušuje zákony ČR, což neporušuje, je na voličích jestli ho volí a proč...
 
4) Kecy Moravce o tom, že Mirka Němcová měla kdysi (Volby do PSP 2010) víc preferenčních hlasů než VK Junior teď při volbách 2017 do PSP ČR..."Bylo tu není tu, havrani na plotu, bylo víno v sudě, teď tam voda bude"...
 
5) Chystaná platforma Steva Bannona pro Eurovolby 2019 příští rok v květnu, pěkně náš i euro mainstream děsí, a to je dobře! Všeho do času! Oni vědí, že Bannon dostal Trumpa do Bílého domu, s čímž nepočítali!
 
P.S. Kecy a lži těch dementů europoslanců, teď o migraci, Dita Charanzová (ANO), Pavel Svoboda (KDU-ČSL) a aspoň paradoxně zase komunistka Kateřina Konečná (KSČM)neříká úplně blbosti...ach jo...29 let od revoluce...Moravec je na tom standartně: "Je to debil"...
 
Autor: TGM, Praha, ČR, 2.9.2018