23. bře, 2019

Volby EP 2019 NEWS: Strana Nezávislosti ČR & film PRYČ Z EU

Chceme žít v zemi, kde je bezpečno a která se dokáže bránit. V zemi, kde jsou jednoduché a srozumitelné zákony, kde jsou zajištěny nezbytné služby a skutečná veřejná pomoc pro ty, kteří se o sebe nemohou postarat sami...
 
Ceníme si podnikavosti, spořivosti a také smyslu pro povinnost, osobní zodpovědnost a rodinu. Nechceme stát, který se na základě nějakých teorií marně snaží řídit společnost a životy lidí.
 
Spoléháme se hlavně na přirozený vývoj, tradice, zkušenosti z historie, na prostý selský rozum. Poctivá odměna za poctivě odvedenou práci – vždyť na tom jsme my a miliony dalších lidí vyrostli. Nechceme žít na dluh a smutně přemýšlet nad bezútěšnými zítřky, ale mít díky vlastní píli a poctivosti možnost v pohodě splácet účty a moci si dovolit vše, co rodina potřebuje.
 
Nemotivuje nás závist, ale respekt z úspěchu každého člověka. Férově usilujeme o vlastní štěstí a zároveň uděláme vždy maximum možného pro to, aby štěstí dosáhli i ostatní. Taková je Česká republika, ve které chceme žít. S vámi, vedle vás, společně.
 
PRYČ Z EU – CELÝ FIM BEZ CENZURY

Filmová novinka Pryč z EU byla nabídnuta bezplatně k volnému šíření. Protože očekáváme cenzuru a zákaz tohoto filmu, nahráli jsme okamžitě jednu kopii i sem na naši FB stránku. Dokument má zhruba 50 minut. Udělejte si čas a podívejte se na EU zcela jinak, než jak jste z běžných médií zvyklí.

autor filmu: Stanislav Brunclík
web filmu: www.PryczEU-film.cz
 
Film zde:

https://www.facebook.com/watch/?v=571513783363359

Autor: SNCR, TGM, Praha, ČR, 23.3.2019