13. úno, 2019

THE MOVEMENT: Protest proti škole Bannona v Itálii

Několik stovek lidí demonstrovalo v sobotu ve střední Itálii proti plánované "Akademii židovsko-křesťanského západu", kterou zakládá americký politický stratég Steve Bannon...
 
Místní aktivisté, neolevicový politici a síť neziskovek protestovali proti plánu v obci Collepardo a vyjadřovali své názory s nápisy na transparentech "Stop Bannon, Free Europe" a "Trisulti, evropská země". 
 
Vesnice leží nedaleko Trisulti, bývalého kláštera, který je nyní pronajat katolickému ústavu Dignitatis Humanae (DHI) a skupině blízké konzervativnímu kardinálovi Raymondu Burkovi a Steva Bannona.
 
Společnost DHI plánuje nabízet kurzy v tomto kláštěře východně od Říma, "aby přenesla myšlenky Steve Bannona na další generace," řekl zakladatel Benjamin Harnwell v italském deníku La Stampa.
 
Kardinál Raymond Burke, vůdce vatikánských konzervativců, který je předsedou rady poradců institutu řekl, že Bannon bude hrát hlavní roli v tomto projektu. Burke řekl agentuře Reuters, že se těší na spolupráci s Harnwellem a Bannonem a že bude "podporovat řadu projektů, které mají rozhodujícím způsobem přispět k obraně toho, co bylo nazýváno křesťanstvím".
 
Bannonova zvýšená angažovanost v institutu demonstruje, že jeho zapojení do záchrany Evropy, přesahuje rámec voleb a politiky, a snaží se tak podpořit konzervativní frakci uvnitř katolické církve.
 
Harnwell říká, že nová generace vůdců bude trávit čas tady v kopcích a pak sestoupí dolů po horské silnici, vrátí se do Říma a do dalších evropských hlavních měst nebo do Washingtonu, pomáhat zajistit to, aby Bannonova verze vzpoury mohla trvat po desetiletí...
 
Podobnou "letní" akademii chystá Bannon založit i v Bavorském Regensburgu (Řezně). Odkud pochází poslední opravdový papež Benedikt XVI.
 
Autor: La Stampa, Itálie, TGM, Praha, ČR, 13.2.2019
 
THE MOVEMENT: Italská levice proti škole Steva Bannona & jeho Hnutí:
 

http://www.novaburzoazie.com/441512958/6717962/posting/the-movement-italsk%C3%A1-levice-proti-%C5%A1kole-steva-bannona-jeho-hnut%C3%AD