27. úno, 2019

THE MOVEMENT: Steve Bannon: Přátele z Hnutí 5 hvězd, dělají skvělou práci

Itálie potřebuje deregulaci. 5 Hvězd pracuje skvěle. A Salvini s Bolsonarem, patří dnes k nejvýznamnějším mužům našeho světa...
 
Steve Bannon v rozhovoru, který dal italské La Verità , o hnutí 5 hvězd také říká:
 

"Chápu jejich problémy v oblasti životního prostředí, ale nemohou tím blokovat všechny možnosti rozvoje infrastruktury. Itálie je průmyslovou velmocí, Italové mají vynikající výrobu, kreativitu. Potřebují, ale moderní infrastrukturu, aby mohli konkurovat jak v Evropě, Číně a také Spojeným státům."

 

Steve Bannon také komentoval Italskou vládu složenou z Hnutí 5 hvězd & Lega:

 

"Doufám, že i po evropských volbách, bude tato vláda fungovat i nadále. Salvini udělal a dělá skvělou práci v oblasti ilegální migrace. Mým hlavním zájmem je ekonomika, pomoct jim s ní."

 

Mischael Modrikamen, právník, ředitel The Movement a předseda euroskeptické Lidové strany v Belgii, považuje hnutí 5 hvězd spíše za levicové:

 

"Ti, kteří se k nám přidávají, jsou pro svrchovanost, populisté, spíše napravo, máme však zavírat dveře i více levicovým myšlenkám, když jdou stejnou cestou jako my?" 

 

V každém případě je ochrana životního prostředí jedním z klíčových bodů hnutí 5 hvězd (M5S) a voliči jejich byli vždy na tyto otázky velmi citliví. 

 

Steve Bannon, říká ještě že:

 

„Italskou vládu čeká ještě velká práce a rozvoj jejich země, a s tím The Movement chce rozhodně pomoci."

 

Autor: www.laverita.info, Itálie, TGM, Praha, ČR, 27.2.2019

 
Zdroj:
 
 
 

http://www.affaritaliani.it/politica/steve-bannon-dice-ai-cinque-stelle-che-occorre-fare-le-grandi-opere-589998.html