3. dub, 2019

THE MOVEMENT: Finance od Bannona jsou zlé, finance od Soroše jsou dobré

Europoslanci vyzývají k akci, protože analýza openDemocracy odhaluje „šokující“ toky temných peněz jdoucích přes Atlantik, do Evropy, aby tím byla podporována ultrakonzervativní agenda...
 
OpenDemocracy, je klasická politická neziskovka v žoldu liberální demokracie, placená samozřejmě z fondů Soroše. Což je dohledatelné na jejich webu. Takže agenti Soroše varují před lidmi jako je americký prezident Donald J.Trump a samozřejmě Steve Bannon. Jak se píše ve zprávě:
 
"Američtí křesťanští pravicoví „fundamentalisté“ spjatí s Trumpovou administrativou a Steve Bannon patří mezi tucet amerických skupin, které v posledních deseti letech nalévaly do Evropy nejméně 50 milionů dolarů „temných peněz“, které jsou použity na rozbití liberálně demokratického systému."
 
"Tyto skupiny podporují „armády“ ultrakonzervativních právníků a politických aktivistů, jakož i kampaně „rodinných hodnot“ proti právům LGBTQ, sexuální výchově, genderu a potratům - a řada z nich má stále větší vazby na konzervativně-národní pravici v Evropě."
 
"Podle zákonodárců a obhájců lidských práv utrácejí tak velké peníze, že je to až „šokující“. Skupina více než čtyřiceti poslanců, kteří reagovali na zjištění neziskovky "otevřené demokracie", vyzvala více než 40 europoslanců, aby se podívali na vliv „amerických křesťanských fundamentalistů… s největší naléhavostí“ před volbami do Evropského parlamentu v květnu."
 
"Velké obavy přináší také klub/nadace The Movement, zřízená Stevem Bannonem právě na podporu konzervativních myšlenek, stran a hnutí v Evropě. Ta se snaží podporovat právě tato hnutí a strany, které kandidují letos v květnu do Evropského parlamentu."
 
Takže, když vás platí Soroš, je to v pořádku, když Bannon & spol, je to zlo...