24. dub, 2019

THE MOVEMENT: Konference o svobodných médiích v Bundestagu

V květnu se v německém spolkovém sněmu Bundestagu uskuteční premiéra. Představitelé svobodných médií, se zde sejdou na konferenci pořádanou AfD, poslancem Petrem Bystroněm. Jako hlavní řečník vystoupí vizionář a stratég The Movement Steve Bannon. Německé mainstream strany a média už z toho mají šok...

Text pozvání zástupcům svobodných a alternativních médií uvádí:

"Abychom uspořádali největší setkání svobodných médiích ve Spolkové republice Německo, našli jsme a pozvali mnoho novinářů a bloggerů na volné noze." Bez vašeho spravedlivého pokrytí bychom nebyli tak úspěšní.

Rádi bychom také shromáždili vaše nápady, abychom zjistili, jak může být výměna informací z naší parlamentní práce z německého Spolkového sněmu se svobodnými médii v budoucnu zlepšena a zefektivněna. Naším cílem je vytváření sítí a rozvoj svobodných a objektivních zpráv a sdílení praktických zkušeností. “

Konference se zúčastní Steve Bannon, bývalý hlavní stratég amerického prezidenta Donalda Trumpa a bývalý šéfredaktor pravicového konzervativního altright zpravodajského portálu Breitbart News. Němečtí poslanci z CDU/CSU, Zelených, Die Linke, Liberálů FDP, už protestují a chtějí konferenci zakázat. 

Akci pořádá Alternativa pro Německo. Poslanec Petr Bystroň, který má výborné kontakty ve Spojených státech, je jedním z iniciátorů kongresu vedle členů německého Spolkového sněmu, Udo Hemmelgarna, Nicole Höchstové a Uwe Schulze.

Po praktickém semináři Dr. med. Ralf Höcker (advokátní kancelář Höcker und Partner, Kolín nad Rýnem) bude následovat diskuze s "Asociací svobodných médií eV". David Berger ("Philosophia Perennis"), skupina AfD je zastoupena Uwe Schulzem MdB a Petrem Bystroněm MdB.

Za Česko se zúčastní naše redakce PI-NEWS.cz & Raptor TV. Přineseme vám video, foto, online zprávy, rozhovory !

Autor: philosophia-perennis.com, Německo, TGM, Praha, ČR, 24.4.2019

Zdroj:

https://philosophia-perennis.com/2019/04/20/1-konferenz-der-freien-medien-im-bundestag-stephen-bannon-als-stargast/