1. úno, 2019

PETR ŠTĚPÁNEK: Projednávání výročních zpráv o činnosti ČT v poslanecké sněmovně PČR

Projednávání výročních zpráv o činnosti České televize v Poslanecké sněmovně bylo neuvěřitelné panoptikum...
 
Svět naruby! Komunisté a další "populisté" a "extremisté" hájí pluralitu názorů ve vysílání a poslanci (prý) demokratických stran se naopak bijou za stávající jednostrannost českotelevizního zpravodajství a publicistiky, jinými slovy za selekci informací, selekci názorů a selekci osob, tak jak to ČT provozuje. Mediálně zcela negramotný poslanec STAN Rakušan vypráví o mediální gramotnosti. Tohle nevymyslíš! Oni ti namistrovaní troubové opravdu chtějí, aby se normální lidé, kteří toho eurototalitního vymývání mozků už opravdu mají plné zuby, vzbouřili.
 
"Koukám na sněmovní projednávání výročních zpráv o činnosti a hospodaření České televize. Prosím pěkně, ten pan poslanec Dolínek, co je zpravodaj, sedí ve Sněmovně za Českou televizi? Běs!"
 
"Svazáci z Milion chvilek pro demokracii nejsou jen lháři, ale také zbabělci, kteří mažou nesouhlasné reakce. Prostě ubožáci! A tihle kašpárci chtějí svolávat protestní demonstrace na podporu České televize, jež neplní své povinnosti dané zákonem a namísto toho provozuje jednostrannou propagandu."
 
"Dolínek (ČSSD) a Jurečka (KDU-ČSL) v poledne ve Sněmovně chválili Českou televizi. Šup a večer už se vyhřívají v přízni veřejnoprávních kamer v Událostech, komentářích. Už chápete, jak to funguje?"
 
Autor: Petr Štěpánek, Pardubicko, ČR, 1.2.2019
 
Zdroj: